Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren snip, strooier 14
Zilveren snip, strooier

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Doos met o.a. zilver 325
Doos met o.a. zilver

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Puntflacon met zilveren stop 291
Puntflacon met zilveren stop

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Zilveren sierkurken 886
2 Zilveren sierkurken

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren specerijensetje 2x 797
Zilveren specerijensetje 2x

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Set zilveren naaiaccessoires, 6x 141
Set zilveren naaiaccessoires, 6x

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 20
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
4 Zilveren miniaturen 821
4 Zilveren miniaturen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren soep-, saus- en strooilepel 598
Zilveren soep-, saus- en strooilepel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot 5 zilveren bekers 395
Lot 5 zilveren bekers

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren tafelstukje 214
Zilveren tafelstukje

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Lot zilveren vingerhoeden 941
Lot zilveren vingerhoeden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren 6-persoons visbestek, Haags lofje 937
Zilveren 6-persoons visbestek, Haags lofje

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren asbak, zakmes, benen priem, breipen doppen + schaar 914
Zilveren asbak, zakmes, benen priem, breipen doppen + schaar

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Groot lot plated 848
Groot lot plated

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren nagelgarnituur in etui 847
Zilveren nagelgarnituur in etui

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lepelvaas met lepeltjes 815
Lepelvaas met lepeltjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
 Lepelvaas met lepeltjes 799
Lepelvaas met lepeltjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot zilver 791
Lot zilver

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Miniaturen met zilver 772
3 Miniaturen met zilver

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
10 Zilveren lepels + schaaltje 769
10 Zilveren lepels + schaaltje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Zilveren tasbeugels 746
2 Zilveren tasbeugels

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen, wagen met ossen 725
2 Zilveren miniaturen, wagen met ossen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur,  gouden koets 724
Zilveren miniatuur, gouden koets

Resultaat:

70 EUR