Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Japans kistje, ca. 1920
Resultaat: 70 EUR

Antieke Japanse lakwerk sierraden kist met parelmoer. Figuren voorstelling belijmd en goudverf. Circa: 1920. Afmeting: 11 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Chinees gestoken walnoot.
Resultaat: 70 EUR

Oude/antieke Chinese bewerkte walnoot, met vele figuren uitgesneden. Afmeting: 4 x 4,5 cm. In goede staat.

2x Vergulde bronzen wandlampen
Resultaat: 70 EUR

Twee oude vergulde bronzen wandlampen, floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 29 x 15 cm. In goed staat.

2x Miniatuur schaakspellen
Resultaat: 70 EUR

Twee miniatuur schaakspellen. Eén maal antiek, mahonie Engels. Eén maal 20e eeuw met onderzetters. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke haardset, ca. 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke gietijzeren met messing haardset. Vijf-delig. Circa: 1900. Afmeting: 85 x 32 x 32 cm. In goede staat.

2 Chinese emaille vazen
Resultaat: 65 EUR

Twee grote antieke Chinese messing geëmailleerde siervazen met florale decors en paradijsvogels. Circa: 1900. Afmeting: H.42 - 46 cm. In goede staat.

4 Delen antiek, 2x Beddepan, ketel, melkbus
Resultaat: 65 EUR

Vier delen 19e eeuws antiek. Eén maal ijzeren grote ketel, twee maal beddepan, één maal melkbus. Afmeting: 38 - 115 cm. In goede staat.

30 Werken van J. van Vondel in rood vergulde pronkbanden
Resultaat: 65 EUR

Dertig antiquarische boeken. J. van Vondel. Uitgegeven door M.J. van Lennep Leiden. A.W. Sijthof. Afmeting: 18 x 12 x 1,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse kolenkit, circa 1900.
Resultaat: 65 EUR

Prachtige antieke Engelse mahoniehouten kolenkit met messing plaquettes en schep. Circa: 1900. Afmeting: 47 x 35 x 44 cm. In goede staat.

Philips luidspreker, 30-er Jaren
Resultaat: 65 EUR

Goed onderhouden jaren '30 Philips notenhouten luidspreker. Functionerend, type 2130. In uitstekende staat. Afmeting: 34 x 38 x 16 cm. In goede staat.

Ingelegde knipmuts met broche
Resultaat: 65 EUR

Een knipmuts met streekgesp en broche met filigrain en knoppen. Fraai ingelijst in een blauwe lijst. 54x54cm.

Bronzen sierstuk met spiegellijst
Resultaat: 65 EUR

Antieke bronzen figuur met rest polychrome en spiegellijst. Waarschijnlijk Amerikaans sierstuk voor automaat of iets dergelijks. Circa: 1920. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Tafelstuk op bronzen voet.
Resultaat: 65 EUR

Bronzen tafelstuk met geslepen kristallen schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.

Kazuifel
Resultaat: 65 EUR

Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.

Nigeriaans bronzen masker
Resultaat: 60 EUR

Oud Nigeriaans bronzen masker. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Messing kerk kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaar met wijnranken en portret-medaillons. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

5x Messing kandelaren sets
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude messing kaarskandelaren sets, naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse opbergkisten
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse opbergkisten. Eén mahoniehouten brievenkist. Eén palissander theekist met intarsia. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

5x Diverse houten dekseldoosjes
Resultaat: 60 EUR

Vijf diverse oude/antieke houten dekseldozen. Eén met bronzen kip. Twee met inleg. Circa: 1900 en later. Afmeting: 12 - 26,5 cm. In goede staat.

7 Delen antiek koper
Resultaat: 60 EUR

Lot van zeven stuks divers koperwerk. Onder andere: (Appel)ketels, melkkan, doofpot, blaasbalg. 19e Eeuw. Afmeting: circa 17 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Opaline-glazen petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Floraal handbeschilderd. Met messing brander, onderrand + tussenstuk. Afmeting: 70 x 27 cm ø. In goede staat.

3x Antieke olielampen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke olielampen met glazen reservoirs. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 54 cm. In goede staat.

Gobelin wandkleed, 118 x 190 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke historisme gobelin wandkleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 118 x 190 cm. In goede staat.

Fotolijst/Spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke vergulde messing fotolijst met spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 28 x 19 x 1 cm. In goede staat.