Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot divers tin + koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Groot lot divers tin en koperwerk. Bestaande uit onder andere; Presenteerschalen, koffieset, sierborden etc. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 250 EUR

Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische bijbelstandaard met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Lot antiek koper
Resultaat: 55 EUR

Lot antiek koper. Onder andere: Pudding vormen, lepelset, strijkijzer etc.. Afmeting: 12 - 48 cm. In goede staat.

Lot bellen + boekenpers
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. En een oude antieke boekenpers, circa: 1900. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Bronzen Charles Dix kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuws fragment van een bronzen Charles Dix kaarskandelaar met drie duiven. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 200 EUR

Grote oude neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met klauwpoten en graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 38 x 36 cm. In goede staat.

4 Waaiers
Resultaat: 60 EUR

Vier oude /antieke waaiers. Eén maal Wenen, Gebruder Rodeck Hof-lieferanten, circa 1900. Handbeschilderd floraal + adellijk wapen (verbindingsband kapot). Eén maal Japan, beschilderd zijde. Eén maal w...

Spuit apparaat.
Resultaat: 25 EUR

Voor-oorlogse Duitse 'Leipzig Sprio-Krautzbergen Holzhausen' verstuiver. 'Modelle Majolika'. In originele doos met beschrijving. Afmeting: 5 x 19 x 15 cm. In goede staat.

2x Japanse wanddecoratie.
Resultaat: 25 EUR

Twee Japanse lakwerk wandplaquettes met benen figuren en deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 70 - 124 cm. In redelijk/goede staat.

Sieradenkastje, mahonie.
Resultaat: 50 EUR

Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.

Marmeren zuil
Resultaat: 200 EUR

Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Gokkast, 'Super Stern' (Duitsland)
Resultaat: 80 EUR

Oude Duitse 'Super Stern' gokkast. Inworp 10-20 Pfennig. Afmeting: 76 x 54 x 22 cm. In goede staat.

Messing lamp
Resultaat: 25 EUR

Empire-stijl messing hanglamp, 6-lichts. Circa 1900. Afmeting: 47 x 54 cm ø. In goede staat.

4 Delen antiek tin (divers)
Resultaat: 25 EUR

Vier delen antiek tin. Twee stuks historisme heraldiek sierwandschotels. Circa 1880. Eén maal groot blad bord, 18e eeuw. (scheur rand). Eén 18e eeuws militaire aktenhouder met messing hengsel en sluit...

2 Gestoken panelen
Resultaat: 55 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.

4 Delen Duits tin.
Resultaat: 55 EUR

Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

Kazuifel kragen
Resultaat: 20 EUR

Diverse antieke kazuifel kragen, enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100 cm. In redelijk/goede staat.

2 Afrikaanse ivoren figuren.
Resultaat: 90 EUR

Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...

2x Chinees snijstuk parelmoer
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.

Houten Boeddha
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinese houtgestoken boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Composiet Aphrodite Kallipigos
Resultaat: 35 EUR

Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Miniatuurportret
Resultaat: 35 EUR

Twee oude miniaturen, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Tafelstuk op bronzen voet.
Resultaat: 65 EUR

Bronzen tafelstuk met geslepen kristallen schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.

2x Ivoren beeldje.
Resultaat: 100 EUR

Twee oude/antieke ivoren figuren, circa 1930. Eén maal mariabeeld (handen missen) en één maal figuur, wolf in bos (Rusland). Afmeting: 14-22 cm. In redelijk/goede staat. Voorzien van origineel certifi...