Vijf oude Chinese gesneden figuren. Drie maal glas. Eén maal jade geisha. Eén maal natuurstenen boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschappen decors en gecontourneerde omranding. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal waterpartij, chip. Eén maal tuin decor, chips. Afmeting: ø 21 - 21,7 cm. In redelijke staat.
Vijf oude Chinese miniatuur terracotta figuren. Drie maal met pagode gebouw. Eén maal met brug. Eén maal boot met figuur. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Zeven oude Chinees porseleinen vazen met florale en vogel decors en tekens. Bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Bij violist strijkstok + viool afgebroken. Bij cello-speler strijkstok afgebroken. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen figuren groep. Musicerende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Strijkstok afgebroken. Verder minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Elf delen 19e eeuws goudsteen keramiek. Divers. Onder andere: 9x schenkkan, kom, schaaltje. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen vaasjes met diverse blauwe decors. Drie vaasjes chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Japanse/Chinese porseleinen kopjes. 19e Eeuw. Twee maal figuren + pagode. Twee maal met portret bustes. Afmeting: 5,5 - 7 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws Japans porselein. Twee kommen, twee schalen. Eén haarlijn in Imari kom + chip. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal Queng Long, landschap met pagode, haarscheur. Eén maal Imari, met wierookpot etc., haarscheur. Eén maal Japan, paradijsvogels, 19e eeuw, ha...
Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Imari porseleinen schaal met vergulde messing monturen. Afmeting: 12,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Antiek keramisch object. Romeinse zuilen als bloemenvaas. Circa 1900. Gemerkt Nimy Belgium. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Fayence sierschotels, floraal. Twee maal Delft, De Klaauw, chips + restauratie en lampetkan. Letters S.Z. Eén keer Frankrijk?. Afmeting: 30,5 - 34,5 cm ø. In redelijke staat.
Oude Delftse schaal. Letter K.A.R. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor. Twee grotere borden hebben haarlijn. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse antieke Kutani porseleinen menageset. Vijf-delig. Circa 1920. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Grote oude Engelse keramieken Toby Jug. Gemerkt B:P. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecorney. 1825 - ....?..... . Kind met meikever. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Fabrication Francaise, door Truffot. Emile Louis Truffot. Herderin met schapen. 1843 - 1896. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.