Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
532 Resultaten
Kavel: 1000

Jan te Wierik, Figuratieve compositie

Startprijs 5.000 EUR

Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

J.H. van Mastenbroek, Gezicht op Maashaven

Startprijs 10.000 EUR

Johan Hendrik van Mastenbroek. 1875 - 1945. Bekend groot werk. Gezicht op Maashaven met vele boten en schepen. Tentoonstelling 2005 Kunsthal Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In go...


Kavel: 1002

P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen

Startprijs 900 EUR

Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Herman Brood, Meisje

Startprijs 3.000 EUR

Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

Lot diverse werken van Paul Dom

Startprijs 4.000 EUR

Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...


Kavel: 1005

Jan te Wierik, Abstract figuratief

Startprijs 900 EUR

Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

A.Verhoesen, Landschap met koeien, figuren ...

Startprijs 3.000 EUR

Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Landschap met koeien, figuren, knotwilgen, dorp en ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk

Resultaat: 1.700 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1896. Bomschuit op strand met vissersvolk. Mooi exemplaar in prachtige lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 62 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Toegeschr. aan Borrel, Wintergezicht met ijspret

Startprijs 1.200 EUR

Borrel. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Charles Borrel, Frankrijk. 19e Eeuws wintergezicht met ijspret in vergulde originele lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

Toegeschr. aan Gesina Terborch, Adelijke dame bij tuinvaas

Startprijs 3.500 EUR

Monogram toegeschreven aan Gesina Terborch. 1663 - 1690. Zeldzaam werk !! Adelijke dame bij tuinvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 62 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

Jozef Jodocus Moerenhout, Wintergezicht

Startprijs 2.800 EUR

Jozef Jodocus Moerenhout, 1839. 1801 - 1874 Antwerpen. Wintergezicht bij paardenhuif met figuur en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)

Startprijs 2.000 EUR

Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...


Kavel: 1012

Lot diverse werken, Paul Dom + Piet v.d. Hem

Startprijs 1.200 EUR

Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...


Kavel: 1013

Map diverse werken, o.a. Hoytema, Hendriks etc.

Startprijs 1.000 EUR

Map met diverse werken. Onder andere: Rembrandt radierungen, map Steinlen, 19e eeuws Japans aquarel, T. Hoytema, Willem v.d. Berg, Arend Hendriks, Gilblas tijdschriften, Kathe Kollwitz, etsen, lithogr...


Kavel: 1014

Ongesigneerd ? Vrouw in stoel bij venster

Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd ? . 18e - 19e Eeuw. 17e Eeuws interieur, vrouw in stoel bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 51 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

Lot met diverse interessante werken, o.a. Paul Dom

Startprijs 800 EUR

Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....


Kavel: 1016

Jan te Wierik, Abstract figuratief

Resultaat: 570 EUR

Jan te Wierik, 1998. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve figuren. Acryl op papier. Afmeting: 44 x 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen

Resultaat: 355 EUR

Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

Jacob van Strij, Landschap met koeien

Startprijs 800 EUR

Jacob van Strij. 1756 - 1815. Landschap met koeien. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

Karl Wagner, Hollands havengezicht

Resultaat: 650 EUR

Karl Wagner (Carl). 1839 - 1923. Duitse school. Hollands havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

A.M. Geyp, Boerenstel bij koeien

Startprijs 1.000 EUR

Adrianus Marinus Geyp. 1855 - 1926. Landschap met boerenstel bij koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 140 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

W.G.F. Jansen, Boerderij met paardenkar

Resultaat: 500 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boerderij met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

Ongesigneerd, Duits religieus

Startprijs 1.150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Groot religieus Duits Barok schilderij met engelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 85 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

Litho John Lennon, Bed Peace

Resultaat: 1.600 EUR

Lithografie John Lennon. Nr. 80-300. 1940 - 1980. Titel: Bed Peace. Watermerk signatie blindmerk. Lithografie op papier. Afmeting: 36 x 34 cm. In goede staat.