Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Frans keramiek 6344
3x Frans keramiek

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Parelchoker met diamanten hangers. 54
Parelchoker met diamanten hangers.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren Lapponia choker 102
Zilveren Lapponia choker

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Ketting met diamant 55
Ketting met diamant

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Familie Rose borden 6033
2x Familie Rose borden

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Gouden horlogeketting 52
Gouden horlogeketting

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Märklin treinset 3001
Märklin treinset

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
De Distel vaas, 1915 6205
De Distel vaas, 1915

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Chinese kommen 6026
2x Chinese kommen

Resultaat:

420 EUR

Duitse helm, WO II 2750
Duitse helm, WO II
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Gouden herenhorloge 252
Gouden herenhorloge

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Zilveren kurkentrekker, Fries 150
Zilveren kurkentrekker, Fries

Resultaat:

335 EUR

Verkocht
Japanse Kutani schaal 6030
Japanse Kutani schaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude Empire-stijl spiegel 4200
Oude Empire-stijl spiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2-Delige winkelkast, ca. 1915 4056
2-Delige winkelkast, ca. 1915

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Kist met messing beslag 4038
Kist met messing beslag

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Kavel diverse militaria 2758
Kavel diverse militaria

Resultaat:

160 EUR

Duitse kruisboog, 18e eeuw 2701
Duitse kruisboog, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Verkocht
4x Wandelstokken 2412
4x Wandelstokken

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Verguld messing pronkdoosje 2097
Verguld messing pronkdoosje

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
WMF Jugendstil tafellamp 2053
WMF Jugendstil tafellamp

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ovale schaal met montuur 2019
Ovale schaal met montuur

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Onduid.gesign. Stein?, Elegante dames portret  1320
Onduid.gesign. Stein?, Elegante dames portret

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste 1310
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste

Resultaat:

145 EUR