Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw. 4267
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 195 x 116 cm. 4520
Perzisch kleed, 195 x 116 cm.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Houtgestoken berggeit 5100
Houtgestoken berggeit

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Imari kaststel 6161
Imari kaststel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6x Oude Makkumse tegels 6170
6x Oude Makkumse tegels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Dekselvaas, Azië 6400
Dekselvaas, Azië

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels. 6446
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Jade hanger/steen 113
Jade hanger/steen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Vergulde bestekdelen met emaille 325
3x Vergulde bestekdelen met emaille

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren ring Smaragd 428
Zilveren ring Smaragd

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren ring peridot 436
Zilveren ring peridot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Horloge onder stolp 457
Horloge onder stolp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Mechanisch horloge 460
Mechanisch horloge

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zeeuwse knoppen en armband 481
Zeeuwse knoppen en armband

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren ronde broche met mozaïek 557
Zilveren ronde broche met mozaïek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Collier met hanger 587
Collier met hanger

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke bijbel met zilver slot 591
Antieke bijbel met zilver slot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren Maggi fles-houder 747
Zilveren Maggi fles-houder

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kristallen schaal met zilveren hengsel. 841
Kristallen schaal met zilveren hengsel.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bootje met zilver. 842
Bootje met zilver.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Dubbeltjesarmband 952
Dubbeltjesarmband

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1362
Antieke landkaart

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x  Lederen houders 2406
2x Lederen houders

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tinnen bierpul, 1900 2407
Tinnen bierpul, 1900

Resultaat:

25 EUR