Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hollandse bijbel, ca. 1800 2409
Hollandse bijbel, ca. 1800

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Beschilderde kraantjeskan 2427
Beschilderde kraantjeskan

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900. 2467
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Bureausets 2496
2 Bureausets

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Album met bankbiljetten 2957
Album met bankbiljetten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Pop, 'Bruno Schmidt', 1930. 3054
Pop, 'Bruno Schmidt', 1930.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw. 3707
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
R. Rijsz, Glazen kunstobject. 5578
R. Rijsz, Glazen kunstobject.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6x Oude Chinese gemberpotten 6243
6x Oude Chinese gemberpotten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bing en Gröhndahl kerstbord + certificaat 6338
Bing en Gröhndahl kerstbord + certificaat

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Imari eierdopjes set 6494
Imari eierdopjes set

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Japans eierschaal porseleinen theeservies. 6622
Japans eierschaal porseleinen theeservies.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren creolen met zirconia's 628
Zilveren creolen met zirconia's

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren collier met zirconia 660
Zilveren collier met zirconia

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Delen kristal met zilver 818
2 Delen kristal met zilver

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kristallen tassa met zilveren voet 846
Kristallen tassa met zilveren voet

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Dameshorloge met ketting, zilver 949
Dameshorloge met ketting, zilver

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zakhorloge in stolp 951
Zakhorloge in stolp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Zilveren colliers en armband 959
2 Zilveren colliers en armband

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hundertwasser, Landschap 1529
Hundertwasser, Landschap

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Staande petroleumlamp 2121
Staande petroleumlamp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Delen koper, 19e eeuw 2473
4 Delen koper, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Delen divers 2519
3 Delen divers

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lotje munten 2951
Lotje munten

Resultaat:

20 EUR