Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Majolica stuk 6638
Majolica stuk
Startprijs 140 EUR
Porseleinen kandelaar 6639
Porseleinen kandelaar
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Fayence wandobject 6640
Fayence wandobject

Resultaat:

35 EUR

Grote Chinese vaas 6641
Grote Chinese vaas
Startprijs 70 EUR
Grote Japanse kapitale vaas 6642
Grote Japanse kapitale vaas
Startprijs 85 EUR
Grote Japanse vaas 6643
Grote Japanse vaas
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Duitse koffiekan, 19e eeuw 6644
Duitse koffiekan, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Kop + schotel, 18e eeuw 6645
Kop + schotel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Lot oud/antiek porselein (12x) 6646
Lot oud/antiek porselein (12x)
Startprijs 50 EUR
Tegeltableau, 6-pas 6647
Tegeltableau, 6-pas
Startprijs 140 EUR
Aardewerk schaal+Yixing theepotje 6648
Aardewerk schaal+Yixing theepotje
Startprijs 30 EUR
Antieke Chinese Yixing theepot 6649
Antieke Chinese Yixing theepot
Startprijs 150 EUR
Verkocht
5 Grote Petrus Regout kastkommen 6650
5 Grote Petrus Regout kastkommen

Resultaat:

60 EUR

Lampet stel, Societé Ceramique Maastricht 6651
Lampet stel, Societé Ceramique Maastricht
Startprijs 30 EUR
Yixing theepot + kommen 6652
Yixing theepot + kommen
Startprijs 100 EUR
Yixing trekpotje 6653
Yixing trekpotje
Startprijs 40 EUR
Keramieken dekselvazen, 3-delig 6654
Keramieken dekselvazen, 3-delig
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Servies, 19e eeuw 6655
Servies, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees figuur, Meisje met mandje 6656
Chinees figuur, Meisje met mandje

Resultaat:

950 EUR

Familie Rose vaas 6657
Familie Rose vaas
Startprijs 600 EUR