Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bim Bam klok West Minster 3608
Bim Bam klok West Minster

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Tafelklokje 3606
2x Tafelklokje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Duitse Bergman klok 3604
Duitse Bergman klok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Doos met Schwarzwalders 3603
Doos met Schwarzwalders

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Koekoeksklokken 3598
2x Koekoeksklokken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pendule (vrouw) 3597
Pendule (vrouw)

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Tafelklok met muziek 3596
Tafelklok met muziek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse pendule, ca. 1870 3589
Franse pendule, ca. 1870

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Reiswekker met hygrometer 3586
Reiswekker met hygrometer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Duitse staande klok. ca. 1920. 3578
Duitse staande klok. ca. 1920.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke regulateur 3576
Antieke regulateur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse pubklok 3566
Engelse pubklok

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Noten tafelklokje met muziekrol 3564
Noten tafelklokje met muziekrol

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gustav Becker gewichten regulateur 3562
Gustav Becker gewichten regulateur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kolom pendule  3557
Kolom pendule

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Franse pendule, Ridder met paard 3555
Franse pendule, Ridder met paard

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Engelse tafelklok (snek) 3544
Engelse tafelklok (snek)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Louis Seize pendule 3542
Louis Seize pendule

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Friese stoelklok, 18e eeuw 3528
Friese stoelklok, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Miniatuur staande klok, Warmink 3525
Miniatuur staande klok, Warmink

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Franse console wandklok 3515
Franse console wandklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Weense 3-gewichten regulateur 3513
Weense 3-gewichten regulateur

Resultaat:

375 EUR

Friese staartklok, 19e eeuw 3715
Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Engelse scheepsklok  (messing) 3713
Engelse scheepsklok (messing)

Resultaat:

50 EUR