Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Carrara marmeren pendule 3644
Antieke Carrara marmeren pendule
Startprijs 600 EUR
Grote 19e eeuwse comtoise 3645
Grote 19e eeuwse comtoise
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Kienzle vrijslinger, 1890 3646
Kienzle vrijslinger, 1890

Resultaat:

150 EUR

Friese staartklok, 1900 3647
Friese staartklok, 1900
Startprijs 40 EUR
Franse kolompendule 3648
Franse kolompendule
Startprijs 150 EUR
Frans marmeren glaspendule stel 3649
Frans marmeren glaspendule stel
Startprijs 600 EUR
Friese staartklok 3650
Friese staartklok
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Franse mini pendule 3651
Franse mini pendule

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Franse wand/bureau klok 3652
Franse wand/bureau klok

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Luxor messing tafelklok 3653
Luxor messing tafelklok

Resultaat:

100 EUR

Bronzen pendule 3654
Bronzen pendule
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Weense wandklok, 19e eeuw 3655
Weense wandklok, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Antieke Franse pendule, 19e eeuw 3656
Antieke Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Duitse Schwarzwald klok 3657
Duitse Schwarzwald klok
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Zweedse cartelklok 3658
Zweedse cartelklok

Resultaat:

100 EUR

Hollandse staande klok 3659
Hollandse staande klok
Startprijs 450 EUR
Engelse staande klok 3660
Engelse staande klok
Startprijs 400 EUR
Antieke Franse Sevres pendule onder stolp 3661
Antieke Franse Sevres pendule onder stolp
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Antieke bureau wekker, 1890 3662
Antieke bureau wekker, 1890

Resultaat:

275 EUR

Franse reiswekker, 1900 3663
Franse reiswekker, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke messing scheepsklok 3664
Antieke messing scheepsklok

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lantaarnklok 3665
Lantaarnklok

Resultaat:

80 EUR

Staande klok (Duits) 3666
Staande klok (Duits)
Startprijs 300 EUR
Antieke Empire pendule 3667
Antieke Empire pendule
Startprijs 300 EUR