Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Regulateur, eiken. 3692
Regulateur, eiken.
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Kolompendule onder stolp. 3693
Kolompendule onder stolp.

Resultaat:

150 EUR

Zuid Duitse portaalklok. 3694
Zuid Duitse portaalklok.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Grunder vrijslinger 3695
Grunder vrijslinger

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Eiken staande Duitse klok 3696
Eiken staande Duitse klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 18e eeuw. 3697
Engelse staande klok, 18e eeuw.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Engelse mahoniehouten staande klok 3698
Engelse mahoniehouten staande klok

Resultaat:

194 EUR

Verkocht
4x Diverse antieke klokken 3699
4x Diverse antieke klokken

Resultaat:

100 EUR

Houten cartel wandklok, Circa: 1920. 3700
Houten cartel wandklok, Circa: 1920.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw. 3701
Franse comtoise, 19e eeuw.

Resultaat:

50 EUR

Schilderijklok, 19e eeuw. 3702
Schilderijklok, 19e eeuw.
Startprijs 50 EUR
3 Antieke klokken 3703
3 Antieke klokken
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Franse Art Nouveau klokkast. 3704
Franse Art Nouveau klokkast.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw. 3705
Franse comtoise, 19e eeuw.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen) 3706
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw. 3707
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw.

Resultaat:

25 EUR

Eigenbouw wandklok met putti. 3708
Eigenbouw wandklok met putti.
Startprijs 25 EUR
Lot diverse wekkers, 20e eeuw. 3709
Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Startprijs 20 EUR
Franse pendule onder stolp, 19e eeuw 3710
Franse pendule onder stolp, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920. 3711
Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920.
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse marmeren pendule 3712
Antieke Franse marmeren pendule
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Engelse scheepsklok  (messing) 3713
Engelse scheepsklok (messing)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse Japy Freres pendule 3714
Franse Japy Freres pendule

Resultaat:

110 EUR

Friese staartklok, 19e eeuw 3715
Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR