Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke viool 2201
Antieke viool

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Haard-voorzet, ca. 1900 2185
Haard-voorzet, ca. 1900

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Hollandse houtbak, 19e eeuw 2182
Hollandse houtbak, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp , 1890 2122
Antieke petroleumlamp , 1890

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke hangpetroleumlamp 2119
Antieke hangpetroleumlamp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Staande Majolica petroleumlamp 2117
Staande Majolica petroleumlamp

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Japanse wierookbrander, 19e eeuw 2074
Japanse wierookbrander, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen Aziatische doofpot 2070
Bronzen Aziatische doofpot

Resultaat:

600 EUR

2x Oude goudweegschalen 2017
2x Oude goudweegschalen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bordenrek + tinnen lepels 2004
Bordenrek + tinnen lepels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
4x Japanse cloisonne vazen (2 sets) 2520
4x Japanse cloisonne vazen (2 sets)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Cloisonne theepot 2515
Cloisonne theepot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek schilpad theedoos 2510
Antiek schilpad theedoos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Venetiaanse glazen kroonluchter 2507
Venetiaanse glazen kroonluchter

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antiek eikenhouten kruisbeeld 2502
2x Antiek eikenhouten kruisbeeld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Biedermeier haardscherm, 1850 2497
Biedermeier haardscherm, 1850

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wandspiegelkastje, 1910 2495
Wandspiegelkastje, 1910

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Art Deco theeset 2492
Art Deco theeset

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Bronzen wandlampen 2485
2x Bronzen wandlampen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Georg Nilsson Gero tin + eiken tafeltje 2474
Georg Nilsson Gero tin + eiken tafeltje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Messing kerkkandelaar 2452
Messing kerkkandelaar

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Chinees brons 2439
2x Chinees brons

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen standaard + geluksbal 2423
Bronzen standaard + geluksbal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke olielamp, Jugendstil 2415
Antieke olielamp, Jugendstil

Resultaat:

40 EUR