36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Messing bewerkte kist 2099
Messing bewerkte kist
Startprijs 60 EUR
2x Historisme dekseldozen 2100
2x Historisme dekseldozen
Startprijs 60 EUR
Koperen appelketel 1872 2101
Koperen appelketel 1872

70 EUR

Paraplubak in vorm van paraplu 2102
Paraplubak in vorm van paraplu
Startprijs 80 EUR
Antieke roodkoperen kraantjeskan, 1800 2103
Antieke roodkoperen kraantjeskan, 1800
Startprijs 100 EUR
Roodkoperen kraantjeskan, 1820 2104
Roodkoperen kraantjeskan, 1820
Startprijs 80 EUR
Tabaksdoos 2105
Tabaksdoos
Startprijs 125 EUR
Tabaksdoos, 18e eeuw 2106
Tabaksdoos, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR
3x Antiek koper werk 2107
3x Antiek koper werk
Startprijs 60 EUR
Kavel divers koperwerk, 7x 2108
Kavel divers koperwerk, 7x
Startprijs 100 EUR
Kolenbak+paraplubak+kistje 2109
Kolenbak+paraplubak+kistje

50 EUR

2x Wandkandelaren, 19e eeuw 2110
2x Wandkandelaren, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Antieke paraplubak + 2 schotels. 2111
Antieke paraplubak + 2 schotels.
Startprijs 25 EUR
2x vergulde bronzen tafellampen, 1930 2112
2x vergulde bronzen tafellampen, 1930

70 EUR

Grote scheepslamp 2113
Grote scheepslamp

65 EUR

Brevete comfoor met Majolica 2114
Brevete comfoor met Majolica

65 EUR

Antieke petroleumlamp 2115
Antieke petroleumlamp

110 EUR

Beschilderde petroleumlamp 2116
Beschilderde petroleumlamp

50 EUR

Staande Majolica petroleumlamp 2117
Staande Majolica petroleumlamp

140 EUR

Antieke staande lamp 2118
Antieke staande lamp

40 EUR

Antieke hangpetroleumlamp 2119
Antieke hangpetroleumlamp

300 EUR

Hangpetroleumlamp 2120
Hangpetroleumlamp

100 EUR

Staande petroleumlamp 2121
Staande petroleumlamp

20 EUR

Antieke petroleumlamp , 1890 2122
Antieke petroleumlamp , 1890

65 EUR