36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

10x Leerdam glaswerk, A.D. Copier 5524
10x Leerdam glaswerk, A.D. Copier
Startprijs 80 EUR
3 Delen oud waaierkristal 5525
3 Delen oud waaierkristal
Startprijs 60 EUR
2x Glaswerk, 20e Eeuw. 5526
2x Glaswerk, 20e Eeuw.
Startprijs 60 EUR
6x Mille Fiori-stijl vaasjes  5527
6x Mille Fiori-stijl vaasjes
Startprijs 110 EUR
Kristallen fruittest en zilveren beugel 5528
Kristallen fruittest en zilveren beugel

70 EUR

Opaline tafelstuk met zilveren voetjes 5529
Opaline tafelstuk met zilveren voetjes
Startprijs 90 EUR
Glazen stier 5530
Glazen stier
Startprijs 60 EUR
3x Murano vazen 5531
3x Murano vazen
Startprijs 60 EUR
2x Kunstglazen vazen 5532
2x Kunstglazen vazen
Startprijs 60 EUR
Gesigneerde Vianne glazen vaas 5533
Gesigneerde Vianne glazen vaas
Startprijs 50 EUR
2x Kristallen dekselpotten 5534
2x Kristallen dekselpotten

35 EUR

Poolse Jablonski vaas 5535
Poolse Jablonski vaas
Startprijs 70 EUR
Rosenthal karaf met stippen 5536
Rosenthal karaf met stippen
Startprijs 50 EUR
Lot oud/antiek glas 5537
Lot oud/antiek glas

40 EUR

Presse-papier (5x) 5538
Presse-papier (5x)
Startprijs 50 EUR
Swarovski asbak 5539
Swarovski asbak
Startprijs 80 EUR
Swarovski tafelaansteker 5540
Swarovski tafelaansteker
Startprijs 80 EUR
Kristalglazen gember dekselcoupe 5541
Kristalglazen gember dekselcoupe
Startprijs 60 EUR
4x Karaffen + stoppen, divers 5542
4x Karaffen + stoppen, divers
Startprijs 75 EUR
Moderne kunstglazen stier 5543
Moderne kunstglazen stier

100 EUR

Jugendstil glazen vaasje, ca. 1915. 5544
Jugendstil glazen vaasje, ca. 1915.
Startprijs 50 EUR
16x Diverse flacons en div. 5545
16x Diverse flacons en div.

60 EUR

8x Karaffen/parfumflacons 5546
8x Karaffen/parfumflacons

50 EUR

8x Karaffen/parfumflacons 5547
8x Karaffen/parfumflacons

40 EUR