Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Stommeknecht met 3 etage's 4258
Stommeknecht met 3 etage's

Resultaat:

30 EUR

Wandtafel, 18e eeuw 4257
Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Mahoniehouten meidenkast 4254
Mahoniehouten meidenkast

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Naaitafel met lyra, 19e eeuw 4253
Naaitafel met lyra, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

4-Laden commode, Noten 4252
4-Laden commode, Noten
Startprijs 250 EUR
Speeltafel, mahonie 4251
Speeltafel, mahonie
Startprijs 190 EUR
Nachtkastje 4249
Nachtkastje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kersen commode 4248
Kersen commode

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Duitse wortelnoten naaitafel 4247
Duitse wortelnoten naaitafel

Resultaat:

180 EUR

Penantkast 4246
Penantkast
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4245
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw 4243
Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Linnenpers, 18e eeuw. 4242
Linnenpers, 18e eeuw.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Pokastje , ca. 1800 4238
Pokastje , ca. 1800

Resultaat:

80 EUR

Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw 4236
Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900 4235
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900

Resultaat:

200 EUR

Wortelnoten kastje met 2 lades, 19e eeuw 4234
Wortelnoten kastje met 2 lades, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Leren relax stoel, blauw 4233
Leren relax stoel, blauw

Resultaat:

40 EUR

Antieke boekenkast, ca. 1915 4232
Antieke boekenkast, ca. 1915
Startprijs 150 EUR
Schrijftafel met marmeren blad 4231
Schrijftafel met marmeren blad
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Wortelnoten vitrine opzetkast 4230
Wortelnoten vitrine opzetkast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Engelse krukjes, ca. 1820 4229
2x Engelse krukjes, ca. 1820

Resultaat:

60 EUR

Engels bridge tafeltje 4228
Engels bridge tafeltje
Startprijs 100 EUR
Duitse voltaire met leder 4227
Duitse voltaire met leder
Startprijs 100 EUR