Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Boeken-vitrinekast, 1890 4113
Boeken-vitrinekast, 1890

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken Empire kabinet 4148
Eiken Empire kabinet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Halfmaan rolluik kastje 4193
Halfmaan rolluik kastje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken kabinet, 18e eeuw 4206
Eiken kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Damesbureau + stoel, 1860 4207
Damesbureau + stoel, 1860

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote spiegel met console, mahonie. 4281
Grote spiegel met console, mahonie.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Verstelbare tafel 4026
Verstelbare tafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse verstelbare tafel 4027
Engelse verstelbare tafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Spiegel met console, Gründerzeit 4083
Spiegel met console, Gründerzeit

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese kamferkist 4090
Chinese kamferkist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chiffoniere, mahonie. 4275
Chiffoniere, mahonie.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820 4282
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Boulle plantenbaktafel 4069
Boulle plantenbaktafel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Empire tafel, mahonie 4095
Empire tafel, mahonie

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Duits vitrinekastje, 1920 4109
Duits vitrinekastje, 1920

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
6x Renaissance-stijl stoelen 4155
6x Renaissance-stijl stoelen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Kersen commode 4248
Kersen commode

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Eiken kastje met snijwerk, Renaissance 4029
Eiken kastje met snijwerk, Renaissance

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Eikenhouten kist, 18e eeuw 4171
Eikenhouten kist, 18e eeuw

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Eikenhouten 2-deurs kast, ca, 1880. 4277
Eikenhouten 2-deurs kast, ca, 1880.

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Louis Seize eiken kabinet 4045
Louis Seize eiken kabinet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mechelse eetkamerset 4060
Mechelse eetkamerset

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eikenhouten kabinet/archiefkast 4061
Eikenhouten kabinet/archiefkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahonie uittrek tafel, 19e eeuw 4072
Mahonie uittrek tafel, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR