Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Secretaire met opzet 4081
Secretaire met opzet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Frans' Henri Deux buffet 4085
Frans' Henri Deux buffet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Groenlose kussenkast 4126
Groenlose kussenkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jugendstil wandkast 4140
Jugendstil wandkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schrijftafel met lederen blad 4146
Schrijftafel met lederen blad

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900 4235
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Archiefkast met jalouzie roldeur 4107
Archiefkast met jalouzie roldeur

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw 4243
Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Duitse wortelnoten naaitafel 4247
Duitse wortelnoten naaitafel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Naaitafel met lyra, 19e eeuw 4253
Naaitafel met lyra, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Wortelnoten halve-maankast met intarsia 4043
Wortelnoten halve-maankast met intarsia

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Ovale bijzettafel 4021
Ovale bijzettafel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4190
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4075
Chinese hocker

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl 4100
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote eiken eettafel 4154
Grote eiken eettafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Dames schrijfbureau, ca. 1880 4163
Dames schrijfbureau, ca. 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
17e-18e Eeuwse Renaissance stoel 4036
17e-18e Eeuwse Renaissance stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Antieke mahoniehouten stoelen 4052
4 Antieke mahoniehouten stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3-Delige archiefkast 4057
3-Delige archiefkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hollandse Barok secretaire 4076
Hollandse Barok secretaire

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mechelse eethoek (tafel + 4 stoelen) 4088
Mechelse eethoek (tafel + 4 stoelen)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Thonet Fishel stoelen 4169
4x Thonet Fishel stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Cylinderbureau, mahonie 4180
Cylinderbureau, mahonie

Resultaat:

150 EUR