Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hangkastje met inlegwerk 4122
Hangkastje met inlegwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten Barok vitrine 4123
Wortelnoten Barok vitrine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dekenkist met deurtje 4129
Dekenkist met deurtje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mechelse eethoek 4167
Mechelse eethoek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schommelstoel met snijwerk 4182
Schommelstoel met snijwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bretons kastje 4222
Bretons kastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrine opzetkast 4230
Wortelnoten vitrine opzetkast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten theetafel 4240
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse eikenhouten dekenkist, 17e-18e eeuw. 4241
Hollandse eikenhouten dekenkist, 17e-18e eeuw.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse eethoek, Willem III 4264
Hollandse eethoek, Willem III

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zuil met marmeren blad 4102
Zuil met marmeren blad

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wortelnoten speeltafel 4197
Wortelnoten speeltafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jugendstil houtgestoken piedestal 4217
Jugendstil houtgestoken piedestal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Poudreuse, ca. 1800 4020
Poudreuse, ca. 1800

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken (meiden)kastje met snijwerk 4132
Eiken (meiden)kastje met snijwerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Frans bureaustoeltje 4162
Frans bureaustoeltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Indonesische kamferkist 4168
Indonesische kamferkist

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engels hoekkastje, 19e eeuw 4192
Engels hoekkastje, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken commode, Barok-stijl. 4199
Eiken commode, Barok-stijl.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engels kolenkastje, ca. 1900 4237
Engels kolenkastje, ca. 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pokastje , ca. 1800 4238
Pokastje , ca. 1800

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse hoekkast 4080
Engelse hoekkast

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Linnenpers, 18e eeuw. 4242
Linnenpers, 18e eeuw.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Model meubels, ca. 1900 4111
2x Model meubels, ca. 1900

Resultaat:

70 EUR