Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eikenhouten boekenkast 4136
Eikenhouten boekenkast

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engelse hangoor-tafel 4145
Engelse hangoor-tafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke naaitafel, 1870 4185
Antieke naaitafel, 1870

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote hutkoffer 4204
Grote hutkoffer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oorfauteuil 1820 4261
Oorfauteuil 1820

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gestoken tafeltje, ca. 1890 4239
Gestoken tafeltje, ca. 1890

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antiek kamerscherm 4191
Antiek kamerscherm

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Spiegel met Jugendstil tegels 4196
Spiegel met Jugendstil tegels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Scheerspiegel, 19e eeuw 4198
Scheerspiegel, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engels hoekkastje 4202
Engels hoekkastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Engelse krukjes, ca. 1820 4229
2x Engelse krukjes, ca. 1820

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eikenhouten Barok-stijl ladencommode. 4255
Eikenhouten Barok-stijl ladencommode.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pianobankje in Barok-stijl 4128
Pianobankje in Barok-stijl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vitrinekast, Beukenhout/gebeitst 4131
Vitrinekast, Beukenhout/gebeitst

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Commode, Barok-stijl. 4144
Commode, Barok-stijl.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Louise Seize spiegel 4150
Louise Seize spiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Engelse wijntafeltjes 4173
2x Engelse wijntafeltjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Empire-stijl spiegel 4200
Oude Empire-stijl spiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Petit Point stoel 4201
Petit Point stoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Voltaire (mahonie) ca. 1860. 4265
Voltaire (mahonie) ca. 1860.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jugendstil tafeltje, Circa: 1915 4272
Jugendstil tafeltje, Circa: 1915

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Plantentafel, mahonie 4151
Plantentafel, mahonie

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken kastje 4176
Eiken kastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken lectuurhouder 4177
Eiken lectuurhouder

Resultaat:

40 EUR