36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Hollandse eethoek, Willem III 4264
Hollandse eethoek, Willem III

100 EUR

Voltaire (mahonie) ca. 1860. 4265
Voltaire (mahonie) ca. 1860.

50 EUR

Voltaire, (mahonie), ca. 1860. 4266
Voltaire, (mahonie), ca. 1860.
Startprijs 40 EUR
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw. 4267
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.

30 EUR

Fauteuil met leder. 4268
Fauteuil met leder.

40 EUR

Mahoniehouten penantkast, circa 1860. 4269
Mahoniehouten penantkast, circa 1860.

125 EUR

Eiken piano 4270
Eiken piano
Startprijs 50 EUR
Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen 4271
Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen
Startprijs 60 EUR
Jugendstil tafeltje, Circa: 1915 4272
Jugendstil tafeltje, Circa: 1915

45 EUR

Engels kabinet, mahonie. 4273
Engels kabinet, mahonie.
Startprijs 280 EUR
Hollandse empire boekenkast 4274
Hollandse empire boekenkast
Startprijs 220 EUR
Chiffoniere, mahonie. 4275
Chiffoniere, mahonie.

250 EUR

Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast 4276
Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast

140 EUR

Eikenhouten 2-deurs kast, ca, 1880. 4277
Eikenhouten 2-deurs kast, ca, 1880.

210 EUR

Engelse penantkast, 19e eeuw 4278
Engelse penantkast, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR
Duitse Gründerzeit vitrinekast 4279
Duitse Gründerzeit vitrinekast
Startprijs 280 EUR
Vergulde spiegel, 19e eeuw. 4280
Vergulde spiegel, 19e eeuw.

450 EUR

Grote spiegel met console, mahonie. 4281
Grote spiegel met console, mahonie.

300 EUR

Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820 4282
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820

250 EUR

Antieke schouw 4283
Antieke schouw

150 EUR

Klapbuffet 4284
Klapbuffet
Startprijs 350 EUR