Grote antieke Chinese porseleinen gemberpot met florale decors. Haarlijnen bodem. Afmeting: 22 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige grote antieke Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden op deksel. Eerste helft 20e eeuw. Met bloempotten, goud en florale decors. Afmeting: 50 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse zeskantige Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met pagode in landschap decor. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 23,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Grotere bord minimale chips. Afmeting: ø 22,7 - 23,8 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal 18e -19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Zes stuks met Lange Lijs-decors. Eén maal met florale schotel. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 6,5 - 10 cm.
19e Eeuwse Chinees porseleinen penselenhouder met tekst en vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 11,3 x 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en figuren in landschap decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 27 x 13 cm ø. In redelijke staat.