Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.
Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Grote geglazuurde keramieken tafellamp met Tiffany-stijl lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 46 cm ø. In goede staat.
Duitse K.P.M. porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Oude Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen, in Barok-stijl. Genummerd en gemerkt. Afmeting: 17 x 23 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. Met originele Benette tinnen deksel. Gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Groot bruin geglazuurd terra cotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse wit porseleinen urn-vaas met hengsels. Circa: 1800. Onduidelijk gemonogrammeerd. Haarscheur basis + chips. Afmeting: 41 x 30 cm ø. In redelijke staat.
Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
Lot antiek porseleinen serviesgoed met chinoiserie decor + goud decor. Circa: 1920. Servies bestaat uit: Dertig schotels + één-en-twintig kopjes. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3,5 x 13 cm. In goe...
Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...
Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws porseleinen koffieservies met rozen en goud decor. Bestaande uit: Zeven kop + schotels, twee kopjes haarscheur. Grote theepot, koffiekan, roomkan, suikerpot. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk...
Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met decor 'Toko'. Circa: 1890. Eén chip gelijmd. Afmeting: 7 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies met figuren in landschappen decor. Circa 1930. Bestaande uit: Tien kop en schotels, theekan, suikerpot en melkkan. Afmeting: circa 9 - 20 cm. In goede ...
Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 10 - 9,5 cm. ø. In goede staat.
Arnhem platelen presenteertablet. Decor 'Olla'. Gemerkt met haan. Circa: 1920. Afmeting: 2,5 x 28,5 cm ø. In goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel en Foo hond en pioenrozen. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.