Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot divers 2833
Lot divers
Startprijs 60 EUR
4x Militaria 2832
4x Militaria
Startprijs 120 EUR
Lot militare helmen/petten 2830
Lot militare helmen/petten
Startprijs 125 EUR
Verkocht
3x Militair uniform 2829
3x Militair uniform

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kris, Indonesië 2826
Kris, Indonesië

Resultaat:

50 EUR

Gladiatorenset 2819
Gladiatorenset
Startprijs 100 EUR
Hollandse helm WO II 2816
Hollandse helm WO II
Startprijs 75 EUR
Verkocht
3x Antieke sabels 2815
3x Antieke sabels

Resultaat:

130 EUR

Antiek jachtgeweer 2814
Antiek jachtgeweer
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Duitse officiers dolken (kopie) 2813
2x Duitse officiers dolken (kopie)

Resultaat:

50 EUR

Replica pistool 2812
Replica pistool
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Duitse sabel, 19e eeuw 2811
Duitse sabel, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Militair statief 2810
Militair statief

Resultaat:

100 EUR

Lot militaire kaarten 2809
Lot militaire kaarten
Startprijs 90 EUR
Decoratief zwaard 2807
Decoratief zwaard
Startprijs 150 EUR
Verkocht
4x Oosterse dolken/messen  2801
4x Oosterse dolken/messen

Resultaat:

100 EUR

3x Kruithoorns, divers 2800
3x Kruithoorns, divers
Startprijs 80 EUR
3x Militair antiek 2799
3x Militair antiek
Startprijs 30 EUR
Sabel 'Made in India' 2796
Sabel 'Made in India'
Startprijs 50 EUR
Sabel, 'Made in India' 2795
Sabel, 'Made in India'
Startprijs 50 EUR
Indiase sabel + schede 2794
Indiase sabel + schede
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Enkelloops percussiepistool 2792
Enkelloops percussiepistool

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
16e-17e Eeuwse mortier 2790
16e-17e Eeuwse mortier

Resultaat:

125 EUR

Dubbelloops penvuur jachtgeweer 2788
Dubbelloops penvuur jachtgeweer
Startprijs 200 EUR