Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Dubbelloops jachtgeweer 2787
Dubbelloops jachtgeweer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Oude antieke zwaarden 2802
2x Oude antieke zwaarden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Militair sabel 2803
Militair sabel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Japans Katana zwaard 2806
Japans Katana zwaard

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hembrug sabel, 1900 2730
Hembrug sabel, 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot bajonetten 2831
Lot bajonetten

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3x Antieke sabels 2815
3x Antieke sabels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Percussie voorlader geweer 2783
Percussie voorlader geweer

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Kleine buks/geweer, 19e eeuw 2786
Kleine buks/geweer, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Noord-Afrikaanse voorlader 2789
Noord-Afrikaanse voorlader

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
16e-17e Eeuwse mortier 2790
16e-17e Eeuwse mortier

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Kavel diverse militaria 2744
Kavel diverse militaria

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen 2763
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Militair uniform 2829
3x Militair uniform

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Diverse boeken / documentatie militaria 2738
Diverse boeken / documentatie militaria

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot zakmessen 2723
Lot zakmessen

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Lot jachtmessen 2721
Lot jachtmessen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse helm, WO II 2748
Duitse helm, WO II

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x Indonesische krissen, divers 2754
5x Indonesische krissen, divers

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Sabel 'Dwell & Co. London' 2765
Sabel 'Dwell & Co. London'

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool, versierde kolf 2769
Dubbelloops pistool, versierde kolf

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool, 19e eeuw 2770
Dubbelloops pistool, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Oosterse dolken/messen  2801
4x Oosterse dolken/messen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse SS Dolk 2804
Duitse SS Dolk

Resultaat:

100 EUR