Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 200 EUR

Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 287. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.

4x Minituur schilderij
Resultaat: 200 EUR

Vier antieke miniatuur schilderijen op ivoor. Circa 1900. Diverse voorstellingen met dames etc. Afmeting: 18 x 15 cm. In goede staat.

Gesigneerd Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom.
Resultaat: 135 EUR

Gesigneerd Constant Artz. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

G. Krol, Biesmanskotten-Lonneker met kippen
Resultaat: 110 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Biesmanskotten-Lonneker, met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 39 cm. In goede staat.

G. Krol, Wintermorgen Usselo 1919
Resultaat: 140 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Wintermorgen Usselo 1919. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.

T. Anconé, Stilleven met paddestoelen
Startprijs 100 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Stilleven met paddestoelen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Brood
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood, Roemer, zilveren bord en vrucht. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Kersen
Startprijs 80 EUR

C.Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Divers fruit
Startprijs 100 EUR

C.Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Piretti, Stilleven met bloemen
Startprijs 100 EUR

Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Renée Keuller, Boer met paardenspan
Startprijs 120 EUR

Renée Keuller. 1899 - 1981. Belgische school. Boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 51 cm. In goede staat.

Leon Reding, Vrouw met lang haar en appel
Startprijs 750 EUR

Leon Reding. 1871 - . Vrouw met lang haar en appel. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.

B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc.
Startprijs 80 EUR

B.M. Hoogeveen. Stilleven met beschilderde kraantjeskan, bijbel etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Karl Homburg, Gezicht op Praag
Startprijs 550 EUR

Karl Homburg. 1874 - Duitse school. Gezicht op Praag. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1840. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Peter Paul Müller, Landschap kerk, herder met schapen
Startprijs 900 EUR

Peter Paul Müller. Duitse school. 1853 - 1930. Landschap kerk en herder met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.

Ongesign., Wandelaar in bosgezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.

A. van den Burgh, Hollands plasgezicht met windmolen etc.
Resultaat: 200 EUR

A. van den Burgh. Hollands plasgezicht met windmolen, huizen, eenden etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Huizen langs vaart
Resultaat: 160 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Huizen langs een vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 21 cm. In goede staat.

Alfons Verstraeten, Stadgezicht met gracht
Startprijs 150 EUR

Alfons Verstraeten. 1922 - . Stadgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Eduard Huber, Stilleven met kreeft, fruit etc.
Startprijs 500 EUR

Eduard Huber. 1877 - 1965. Duitse school. Stilleven met kreeft, terrine, fruit, porselein etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.

Gerard Baksteen, Landschap met molens
Startprijs 300 EUR

Gerard Baksteen. 1887 - 1976. Landschap met molens. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 78 cm. In goede staat.

Gussichs ? Oude rabbijn
Startprijs 100 EUR

Gussichs ? Oude rabbijn. Duitse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Indonesische vrouw
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische school. Circa 1950. Indonesische oude vrouw. Olieverf op bladeren. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.