K. Haverkamp. Circa 1940. Landschap Brits-Indië. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1930. Duitse man met glas wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 38 cm. In goede staat.
Duitse school. Verso onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Duits dorpsgezicht met figuren en kasteel op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.
E. Walter? Duitse school. Circa 1880. Interieur met man bij kaarslicht en loep in zijn hand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 16 cm. In goede staat.
Reint Withaar, 1986. 1928 - Elburg. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Mogelijk Joël Thézard. 1884 - 1957. Impressionistisch Arabisch stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Hakon Bjarke Thorsen? 1867 - 1925, mogelijk. Landschap met vliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 67 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. 1913 - 2000. Hollands landschap bij avond met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Albert Jahn Heiligenstadt. 1885 - 1961. Duitse school. Steeg in Dresden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Andreas Johannes van Opstal. 1823. 1792 - 1858. Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap met bruggetje en villa in de verte. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.
Ben Viegers. Stilleven met rozen en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Piet Rackwitz. 1892 - 1968. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Van der Plas. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Gesigneerd H. van Meegeren. Drie figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 21 x 24 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse landschappen. Eén maal riviergezicht. Eén maal boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Boeren achterhof met vrouw en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
17e Eeuws herenportret in ovaal. Oudere restauratie + bedoekt. Afmeting: 48 x 38 cm. In redelijke staat.
Monogram B.C.K. 19e Eeuw. Bergachtig landschap met paardenkar, figuren en hond. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 20 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Hollands wintergezicht bij avond met windmolen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 66 x 66 cm. In goede staat.
Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.
Monogram J.B. 20e Eeuw. Vaas met bloemen in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Antieke gravure naar een schilderij van M.F. van Brie. Gegraveerd door P. Velijn. 1778 - 1836. Willem George Frederik Lodewijk zijne koninklijke hoogheid. Gravure op papier. Afmeting: 59 x 73 cm. In r...