Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot van 40 antieke etsen 1025
Lot van 40 antieke etsen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Yoshitomo Nara, Cosmic Girl 1026
2x Yoshitomo Nara, Cosmic Girl

Resultaat:

300 EUR

W. van Nieuwenhoven, Oude man eet kersen 1027
W. van Nieuwenhoven, Oude man eet kersen
Startprijs 700 EUR
G.J. Delfgaauw, Poldergezicht met windmolens 1028
G.J. Delfgaauw, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 750 EUR
Herman Brood, Dus dit is um 1029
Herman Brood, Dus dit is um
Startprijs 500 EUR
Herman Brood, Tuinbroek cabriolet 1030
Herman Brood, Tuinbroek cabriolet
Startprijs 500 EUR
Onduid. gesig., Meisje bij schuur 1031
Onduid. gesig., Meisje bij schuur
Startprijs 350 EUR
Jan Wessels, Drie reeën bij eiken 1032
Jan Wessels, Drie reeën bij eiken
Startprijs 400 EUR
Alfredo Caldini, Italiaanse kustplaats Sorrento 1033
Alfredo Caldini, Italiaanse kustplaats Sorrento
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren 1034
Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren

Resultaat:

50 EUR

Ongesigneerd, Waterval, bergen en dorp 1035
Ongesigneerd, Waterval, bergen en dorp
Startprijs 1.200 EUR
Nico Vrielink, Portret van zijn vrouw 1036
Nico Vrielink, Portret van zijn vrouw
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide. 1037
Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.

Resultaat:

2.000 EUR

2x Theo Wolvecamp, De twee jaargetijden 1038
2x Theo Wolvecamp, De twee jaargetijden
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Traub, Firenze 1920 1039
Traub, Firenze 1920

Resultaat:

450 EUR

Karl Kaufmann, Bosgezicht met wandelaar 1040
Karl Kaufmann, Bosgezicht met wandelaar
Startprijs 400 EUR
Jan F. van Deventer, Aan de Waal 1041
Jan F. van Deventer, Aan de Waal
Startprijs 800 EUR
D. Schüter ? Kind in stal bij koe 1042
D. Schüter ? Kind in stal bij koe
Startprijs 500 EUR
Verkocht
C. Verschuur, Coming sheep 1043
C. Verschuur, Coming sheep

Resultaat:

400 EUR

Gesigneerd H. Ronner, Yorkshire terriër met halsband 1044
Gesigneerd H. Ronner, Yorkshire terriër met halsband
Startprijs 300 EUR
Jan van Wierik, Abstracte compositie 1045
Jan van Wierik, Abstracte compositie
Startprijs 500 EUR
Jan te Wierik, Abstracte compositie 1046
Jan te Wierik, Abstracte compositie
Startprijs 500 EUR
Verkocht
G.J. van Os, Herder met vee bij drenkplaats 1047
G.J. van Os, Herder met vee bij drenkplaats

Resultaat:

200 EUR

G.J. van Overbeek, Paardenwagen op kade 1048
G.J. van Overbeek, Paardenwagen op kade
Startprijs 1.000 EUR