Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ton Ancone, Landschap met hert 1505
Ton Ancone, Landschap met hert
Startprijs 50 EUR
Joh. B. Hooghove, Kerk interieur 1506
Joh. B. Hooghove, Kerk interieur
Startprijs 45 EUR
2x Frijmuth, Surrealistische voorstellingen. 1507
2x Frijmuth, Surrealistische voorstellingen.
Startprijs 30 EUR
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'. 1508
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startprijs 30 EUR
Map met 4 kunstwerken + 1 foto 1509
Map met 4 kunstwerken + 1 foto
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Chinese zijde-schilderijen 1510
2 Chinese zijde-schilderijen

Resultaat:

30 EUR

Ongesigneerd, 2x bloemstilleven 1511
Ongesigneerd, 2x bloemstilleven
Startprijs 30 EUR
Pendant, Arabische figuren 1512
Pendant, Arabische figuren
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert 1513
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert

Resultaat:

35 EUR

Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling 1514
Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling
Startprijs 40 EUR
Barton, Oosterse havenbordeel met ontblote dames 1515
Barton, Oosterse havenbordeel met ontblote dames
Startprijs 30 EUR
Rien Visser, Portret lezende man 1516
Rien Visser, Portret lezende man
Startprijs 40 EUR
Kees Broerse, Buurserzand 1517
Kees Broerse, Buurserzand
Startprijs 40 EUR
W.H. Unger, Duits bergachtig landschap 1518
W.H. Unger, Duits bergachtig landschap
Startprijs 40 EUR
Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven 1519
Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR
Verkocht
A. Rohreich, Landschap met vakwerkhuis 1520
A. Rohreich, Landschap met vakwerkhuis

Resultaat:

35 EUR

Johan Pootjes, Stilleven met beelden 1521
Johan Pootjes, Stilleven met beelden
Startprijs 25 EUR
S. Kramer, Houten huisje met duiven bij boerderij 1522
S. Kramer, Houten huisje met duiven bij boerderij
Startprijs 40 EUR
Verkocht
L. Verburgh, Stilleven met appelketel, boek en bloempot 1523
L. Verburgh, Stilleven met appelketel, boek en bloempot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
R. Mario, Stilleven met divers fruit 1524
R. Mario, Stilleven met divers fruit

Resultaat:

90 EUR

Cesc, Spaanse school, Personages 1525
Cesc, Spaanse school, Personages
Startprijs 25 EUR
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft 1526
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft
Startprijs 20 EUR
Victor W. Stroud, Jockeys te paard 1527
Victor W. Stroud, Jockeys te paard
Startprijs 20 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw. 1528
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.
Startprijs 20 EUR