Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Harry Eliott, Aquarel 1049
Harry Eliott, Aquarel
Startprijs 150 EUR
F. Kazenda of Hazenda ? Gevecht haan met bok 1050
F. Kazenda of Hazenda ? Gevecht haan met bok
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lilian Luiten, Vrouwelijk naakt 1051
Lilian Luiten, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

730 EUR

B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht 1052
B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht
Startprijs 200 EUR
Jan te Wierik, Abstracte figuratieve voorstelling 1053
Jan te Wierik, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 800 EUR
Verkocht
E.J. Kremer, Max Verstappen - Formule 1 coureur 1054
E.J. Kremer, Max Verstappen - Formule 1 coureur

Resultaat:

1.100 EUR

Ongesigneerd, Pendant (2x jonge vrouw) 1055
Ongesigneerd, Pendant (2x jonge vrouw)
Startprijs 650 EUR
H.R. van der Flier, Hollands landschap met schapen 1056
H.R. van der Flier, Hollands landschap met schapen
Startprijs 400 EUR
B. Brouwer, Landschap met ruiter op zandpad 1057
B. Brouwer, Landschap met ruiter op zandpad
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel 1058
Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Harm Kamerlingh Onnes, Surrealistisch landschap 1059
Harm Kamerlingh Onnes, Surrealistisch landschap

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Landschap met herder en schapen 1060
M. Nefkens, Landschap met herder en schapen

Resultaat:

300 EUR

H. F. Bieling, 11 werken 1061
H. F. Bieling, 11 werken
Startprijs 450 EUR
Verkocht
A. Karssen, Hollandse ijspret 1062
A. Karssen, Hollandse ijspret

Resultaat:

1.000 EUR

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl 1063
Jan te Wierik, Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind 1064
2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind

Resultaat:

200 EUR

Onduid. gesign., Hollands havengezicht 1065
Onduid. gesign., Hollands havengezicht
Startprijs 500 EUR
Klaas Bernink, Twentse boerderij 1066
Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Cor Noltee, Hooikade Den Haag 1067
Cor Noltee, Hooikade Den Haag

Resultaat:

1.600 EUR

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij 1068
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
Startprijs 400 EUR
 A. Buikema, Hollands landschap met koeien 1069
A. Buikema, Hollands landschap met koeien
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Evert Moll, Havengezicht met boten 1070
Evert Moll, Havengezicht met boten

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Evert Moll, Rotterdams' havengezicht 1071
Evert Moll, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Wim Poelman, Hollandse rivierbocht met schepen 1072
Wim Poelman, Hollandse rivierbocht met schepen
Startprijs 350 EUR