Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren kapspelden 106
Zilveren kapspelden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren kapspelden 107
Zilveren kapspelden

Resultaat:

100 EUR

Zilveren klemarmband met klauwen 108
Zilveren klemarmband met klauwen
Startprijs 85 EUR
Zilveren creolen 109
Zilveren creolen
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Zilveren armband 110
Zilveren armband

Resultaat:

30 EUR

Zilveren zirconia harthanger 111
Zilveren zirconia harthanger
Startprijs 50 EUR
3-Delige sieradenset, Pequignet 112
3-Delige sieradenset, Pequignet
Startprijs 420 EUR
Verkocht
Jade hanger/steen 113
Jade hanger/steen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Beursje met gouden beugel, antiek 124
Beursje met gouden beugel, antiek

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen met granaat 126
Gouden oorknoppen met granaat

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Granaat set met goud 127
Granaat set met goud

Resultaat:

200 EUR

Gouden broche met granaat 128
Gouden broche met granaat
Startprijs 75 EUR
Granaat collier, 5 rij met geelgouden streekslot 129
Granaat collier, 5 rij met geelgouden streekslot
Startprijs 500 EUR
Granaten armband met gouden sluiting 130
Granaten armband met gouden sluiting
Startprijs 125 EUR
Collier van granaat 131
Collier van granaat
Startprijs 100 EUR
Gouden armband met granaat 132
Gouden armband met granaat
Startprijs 350 EUR
Collier met granaat en parel 133
Collier met granaat en parel
Startprijs 350 EUR
2 Rijige granaat armband 134
2 Rijige granaat armband
Startprijs 90 EUR
Zilveren vergulde ring met granaat 135
Zilveren vergulde ring met granaat
Startprijs 40 EUR
Hanger met granaat 333 136
Hanger met granaat 333
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Witgouden hanger 151
Witgouden hanger

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Witgouden choker diamant 152
Witgouden choker diamant

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Witgouden oorstekers 153
Witgouden oorstekers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Witgouden ring blauw saffier diamant 154
Witgouden ring blauw saffier diamant

Resultaat:

360 EUR