Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren doos met voorstelling, Duits.
Startprijs 350 EUR

Ronde zilveren dekseldoos, 800/000, met een scharnierend deksel voorzien met een voorstelling van William en Mary. De rand van de doos is versierd met engelen en floraal decor. Met vergulde binnenkant...

Zilveren kluwenmandje
Startprijs 150 EUR

Antiek Hollands zilveren kluwenmandje,835/000, gecontourneerd model rondom ajourgezaagd op vierkante bandvoet. Hengsel en rand zijn handgegraveerd. MT.: Jacob van Wijk, Amsterdam. jl.:N:1847 8.5x8.5x4...

Zilveren auto, Rolls Royce
Startprijs 200 EUR

Zilveren auto, 915/000, Rolls Royce 1909, op zwart basement. 7x12cm. Spaans.

Zilveren auto, Darraca
Resultaat: 200 EUR

Zilveren auto, 915/000, Darraca 1904, geplaatst op zwart basement. 15,5x7,5cm In goede staat

Zilveren auto, Ford 1903
Startprijs 200 EUR

Zilveren auto, 915/000, Ford 1903, op marmeren basement, 7,5x13cm. In goede staat

Doos met zilveren lepels en vorkjes
Resultaat: 80 EUR

Doosje gevuld met 6 zilveren lepeltjes en 6 zilveren vorkjes, 835/000. De theelepels hebben een ronde steel met parelrand en de taartvorkjes hebben een puntsteel met parelrand. Totaal ca 137 gram. 11 ...

Doos met 6 zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Cassette met 6 zilveren lepels, 925/000. Koffielepels met gecontourneerde steel bewerkt met een kwabmotief. MT.: J.B.Chatterley & Sons LTd, Birmingham jl.: Y:1973. 12 cm. totaal ca 72 gram.

Zilveren auto, Renault 1907
Startprijs 200 EUR

Zilveren auto, 915/000, Renault 1907, op marmeren basement. 12x6,5cm. In goede staat

Antiek miniatuur psalmenboek
Resultaat: 100 EUR

Klein boekje met psalmen, eerste helft 18e eeuw, voorzien van lederen kaft en zilveren gecontourneerd slot, BWG. 8x5x2cm. In goede staat

Kristallen schaaltje met zilver
Startprijs 50 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel. Rechthoekig gecontourneerde geslepen schaal met zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. Voorzien van restauratie, diverse chip. 19x11x15cm.

Zilveren botermes
Startprijs 45 EUR

Zilveren botermes, 835/000, met gecontourneerde steel voorzien van religieuze graveringen en gecontourneerd lemmet. In cassette. ca 42 gram. 19,5cm. In goede staat

Kristallen schaal met zilveren beugel
Startprijs 60 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde kristallen schaal met slijpwerk en waaiermotief in de rand voorzien van een zilveren beugel met parelrand. MT.: H. Höhle & J.J.Bolhuis, Amsterdam....

Zilveren kandelaar
Resultaat: 60 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 835/000, met een achtkantig motief, geplaatst op een achtkantige voet. ø8x15cm. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.

Miniatuur molenbeker Holland
Startprijs 100 EUR

Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat

Zilveren mosterdpot met blauw glas
Startprijs 325 EUR

Zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glas. Mosterdpot op vierkante voet met 4 ovale pootjes. Een opengewerkt zilveren vaatje versierd met parelranden, voorzien van scharnierend deksel met greep. MT...

Zilveren melkkannetje, Fries
Startprijs 300 EUR

Zilveren melkkannetje, 833/000, met klapdeksel. Rijkelijk versierde kan op 4 klauwpootjes met puttihoofdjes als aanzet, een biedermeier bewerkt kan met bekroonde schild, voorzien van cannelures en sch...

Zilveren broodmand
Resultaat: 380 EUR

Zilveren broodmand, 925/000, ovaal gecontourneerd model met parelrand voorzien van gezaagd decor met ovalen en krullen. 30x21x10cm. MT.: Spritzer&Fuhrmann. ca 370 gram. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje met gd. applicatie
Startprijs 240 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000, met fraaie versieringen, opgehoogd deksel met een bijzondere gouden applicatie, 750/000,. MT.: Chr. J. Brunings, Joure. jl.:f: 1865. Afmeting: 4,6 x 4 x 3,2 cm. Gewi...

Zilveren kluwenhouder met rokhaak
Startprijs 440 EUR

Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 833/000, gecontourneerde kluwenhouder voorzien van gezaagde halve manen en een getrembleerde rand. Met harthanger voorzien van monogram en een rokhaak met figuren. 1...

Zilveren theekan
Startprijs 340 EUR

Zilveren theekan, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model geplaatst op uitgewerkte poten met bladmotief. Voorzien van een uitgewerkte greep in krulvorm met bladdecor. MT.: Lang en Koops, Rotterdam, ...

Zilveren visbestek
Startprijs 40 EUR

Visserveercouvert met zilveren heften, BWG, en stalen vork en schep. Het geheel is prachtig versierd, de heften zijn voorzien van krullen palmetten en floraal decor. De vork en de schep zijn voorzien ...

Kaasstolp met zilveren knop
Startprijs 60 EUR

Kristallen kaasstolp met zilveren knop, 835/000, Kaasstolp met onderschotel met accoladevormige slijpsel en ster op de bodem, voorzien van stolp met ovaal en lijnslijpsel voorzien van zilveren knop me...

Cassette met 12 zilv. ijslepels + opscheplepel
Startprijs 250 EUR

Cassette met 12 zilveren ijslepels en opscheplepel, 800/000, met vergulde bakken en stelen met 2 zijdige florale bewerkingen. Cassette gemerkt: Brüder Frank Silberwaaren fabrik, 4 Niederlage Wien. VI ...