Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, met gezaagd ruitpatroon voorzien van gecontourneerde randen met parels. MT.: Hooijkaas Schoonhoven, jl.:c:1962 12x9x5cm. ca 59 gram. In goede staat

Zilveren vleesvork en mergboor
Startprijs 100 EUR

Zilveren vleesvork, 925/000, en mergboor, 835/000, met ebbenhouten greep. 22-24 cm. In goede staat

Zilveren theedoos op bolvoetjes
Startprijs 180 EUR

Zilveren ronde theedoos, 833/000, geplaatst op 4 bolpootjes. De theedoos is versierd met allegorische voorstellingen. MT.: Hendrik Preijer, Hoorn, 1896-1909. Voorzien van putti. ø9x13cm, ca 194 gram. ...

Wandelstok met zilveren greep
Resultaat: 190 EUR

Houten wandelstok met een fraai uitgewerkte greep, gemaakt uit zilver, 800/000, in de vorm van een hondenkop versierd met eikenblad. Hongarije na 1930. In goede staat.

Zilveren pijpencomfoor
Startprijs 200 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 925/000, rechthoekig model met een rand met getorste bewerking. Voorzien van koperen binnenbak. Geplaatst op een houten basement. MT.: Onduidelijk jl.:F:1840. 11x15x12cm. Enkel...

Russische zilveren wodka-beker
Startprijs 70 EUR

Russische zilveren beker, 84 zolotniks, 875/000, voorzien van een gegraveerd cartouche. 7x4,5cm. ca 60 gram. In goede staat

Zilveren theeservies
Resultaat: 200 EUR

Prachtig zilveren theeservies, 925/000, bestaande uit een theepot, melk en suikerbak. Theepot met bolle buik op een vierkant gecontourneerde voet met houten knop en greep. Met bijpassende melkkan en s...

2 Delen kristal met zilver
Startprijs 40 EUR

Twee delen kristal met zilver, een kristallen theebus met olijfslijpsel en voorzien van een zilveren hals en dop, deukje in ø9x13cm en een kristallen schaal met slijpwerk op zilveren ronde voet. ø15x1...

2 Karaffen met zilver
Startprijs 50 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen met zilver, 835/000. Eén karaf met gladde zilveren hals en één kleine karaf met zilveren stop. Grote karaf is gelijmd. 16x13x28cm en 10x7x18cm. In redelijk staat.

Zilveren kandelaar
Startprijs 150 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 925/000, op een vierkant gecontourneerde voet en gecontourneerde kolom. MT.: Hawksworth, Eyre & Co ltd, Sheffield, jl.: b: 1894. Grootte 12x12x20cm. In goede staat

Zilveren bonbonmandje
Startprijs 45 EUR

Zilveren bobonmaandje, 800/000, gecontourneerd ovaal model met zaagwerk en getorste rand. 12,5x8,5x3cm. ca 36 gram. Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat.

Parelmoerdoos met zilveren lepeltje
Resultaat: 100 EUR

Parelmoeren doos met zilveren lepels, Fraaie doos met parelmoermozaïek en glazen deksel gevuld met 12 theelepels, een suikerschep en theeduim ( afwijkend) met bewerking. 9-12,5cm. Totaal ca 115 gram....

Zilveren nagelgarnituur in doos
Startprijs 150 EUR

Zilveren nagelgarnituur in cassette, 925/000, bestaand uit o.a. 2 potjes met zilveren deksel, 2 scharen met zilveren grepen, polijstvijl met zilveren greep, iets gedeukt, en 5 fournituren met zilveren...

Karaf met zilveren montage
Startprijs 50 EUR

Kristallen karaf met zilveren rand en 2 zilveren randen met ketting. Karaf met amandelvormig slijpwerk en een zilveren rand versierd met ribben en ruitvormig pointilleeerwerk, wat beschadigd, en 2 ran...

Zilveren brandewijnkom, 1723 Rotterdam
Startprijs 500 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, Rond gedreven model op ronde ring, voorzien van grepen met 2 staande leeuwen en kroon. Rotterdam 1723. 23x14x4cm. ca 153 gram. Enkele breukjes in de rand, verder in go...

Lot zilver, vaas, kalender en roomlepel
Startprijs 60 EUR

Lot zilver met een trompetvaas met parelrand, 6x16,5cm, een tafelkalender met zilveren houder, 6,5x4,5x8cm. en een roomlepel met dansende putti. Diverse gehaltes. In goede staat

2x Thora pointers
Startprijs 175 EUR

Twee thorapointers, BWG, een houten thorapointer versierd met zilver en turkoois, 44cm, en een BWG thorapointer versierd met turkoois en onyx. 25 cm. In goede staat.

Schildpaddoosje met zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Een rechthoekig gecontourneerd schildpaddoosje op 2 ivoren pootjes ( 2 ontbreken) voorzien van 5 zilveren lepeltjes, 2 theelepels met puntbak en ronde steel voorzien van een ruitvormig pointilleerwerk...

Zilveren ovale schaal
Startprijs 220 EUR

Zilveren schaal, 830/000. Ovaal gecontourneerde zilveren schaal met opstaande rand. ca 366 gram 32x22x6cm. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. In goede staat

Zilveren kurkentrekker met parelmoer
Startprijs 280 EUR

Krukkentrekker met zilver en parelmoer. Krukkentrekker met bokalen en ingelegd met parelmoer. Voorzien van zilveren dop met lijnbewerking. 7x4cm, samengesteld.

Antieke zilveren tasbeugel
Resultaat: 330 EUR

Antieke zilveren tasbeugel, 800/000, gecontourneerd model met binnenbeugel en draagoog voorzien van bijzondere afbeeldingen voorzien van een zwart fluwelen tas. MT.: van Giffen, Groningen ca 1770. 16x...

Zilveren plaquette op spiegel
Startprijs 60 EUR

Spiegel met zilveren plaquette, 925/000, met de afbeelding van een vrouw. MT.: 22 Ancona, Italië Grootte 10,5x13cm. In goede staat.

3x Vergulde bestekdelen met emaille
Resultaat: 25 EUR

Drie vergulde bestekdelen, 925/000, met emaille. Een Deense kerstlepel met blauw emaille met gouden sterren. Jul 1964 MT.:A.Michelsen en 2 vleesvorkjes goldplated met blauw en rood emaille. MT.:David ...

3 Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR

Drie zilveren lepels, 835/000, bestaande uit 2 roomlepels en een suikerschep met gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. Totaal ca 40 gram. 11-12,5cm. In goede staat.