Zilveren dekseldoos, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model met op het deksel een floraal gedreven afbeelding van een 2 hoofdig liggend paard. 8x6x2cm ca 79 gram. In goede staat.
Twee zilveren kandelaars, stel, 925/000, rond model met gegraveerde rand. ø11x11cm. In zeer goede staat
Twee zilveren strooiers, Deens, met floraal decor. 6,5x2,7cm.
Lot zilver met 7 lepels, bestaand uit 3 zilveren suikerscheppen, 835/000, en 4 eierlepels met zilveren steeleinde. 925/000. 10-13 cm. In goede staat
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een paard. De achterzijde van de bak is voorzien van een gravure. ca 54 gram. 18 cm. In goede staat.
Zilveren chatelaine met signetten, 835/000. Chatelaine versierd met een paard en 3 signetten voorzien van gravure. MT.: Niekerk Schoonhoven. totaal ca 74 gram. 28 cm. In goede staat
Zilveren horlogesleutel, 835/000, versierd met voluten en een afbeelding van een dorpsgezicht en een schip. MT.:E.Visser, Leeuwarden, 1851-1873. 6x8cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met filet rand. ø10x26 cm. Wat gedeukt en bij één kandelaar is de zuil gerestaureerd. De kandelaren zijn gevuld.
Zes plated sierkurken met diverse dier figuren. Gemerkt WMF. Nieuw in originele cassette. In goede staat.