Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Zilveren bestekdelen
Startprijs 50 EUR

Vier delen zilver, 835/000, in biedermeierstijl met 2 theezeven, bonbonschep en jamlepel. MT.: o.a. Zaanlandse zilversmederij, Niekerk en fa. Moerkerk. 11-16cm Totaal ca 109 gram.

Zilveren brillendoos, 1857
Startprijs 150 EUR

Zilveren brillendoos, 835/000, rechthoekig model aan de bovenzijde voorzien van fantasie graveerwerk met gravure: Ter nagedachtenis aan A.M.K. De onderzijde is voorzien van een lijnendecor. MT.: A.M....

Zilveren dekseldoos
Startprijs 150 EUR

Zilveren dekseldoos, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model met op het deksel een floraal gedreven afbeelding van een 2 hoofdig liggend paard. 8x6x2cm ca 79 gram. In goede staat.

Stel zilveren kandelaars
Resultaat: 235 EUR

Twee zilveren kandelaars, stel, 925/000, rond model met gegraveerde rand. ø11x11cm. In zeer goede staat

2x Zilveren kandelaren
Startprijs 120 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, op ronde voet, ø 10 cmx12cm.. MT.: Koninklijke Zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.:E:1939. Eén kandelaar iets scheef, één met twee minimale deukjes. Verder in goed...

2 Zilveren strooiers
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren strooiers, Deens, met floraal decor. 6,5x2,7cm.

7 Lepels met zilver
Startprijs 60 EUR

Lot zilver met 7 lepels, bestaand uit 3 zilveren suikerscheppen, 835/000, en 4 eierlepels met zilveren steeleinde. 925/000. 10-13 cm. In goede staat

Zilveren geboortelepel
Startprijs 130 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een paard. De achterzijde van de bak is voorzien van een gravure. ca 54 gram. 18 cm. In goede staat.

Theebus met zilver
Resultaat: 95 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop en voet, 835/000. Geslepen theebus op ronde zilveren voet met filetrand en voorzien van een zilveren kraag en dop met druivenrank. ø8x17cm. In goede staat.

Zilveren vingerhoeddoosje met vingerhoed
Resultaat: 120 EUR

Zilveren vingerhoeddoosje met vingerhoed, 925/000. Rond doosje met bloemdecor met scharnierend deksel en oog, voorzien van een vingerhoed versierd met voluten en rastermotief. Totaal ca 18 gram. ø23x2...

4x Plated dieren
Resultaat: 30 EUR

Vier plated dieren. 20e Eeuw. Eén haas, een kip, een ezel en een konijn. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.

Zilveren chatelaine met 3 signetten
Startprijs 240 EUR

Zilveren chatelaine met signetten, 835/000. Chatelaine versierd met een paard en 3 signetten voorzien van gravure. MT.: Niekerk Schoonhoven. totaal ca 74 gram. 28 cm. In goede staat

Zilveren horlogesleutel
Startprijs 120 EUR

Zilveren horlogesleutel, 835/000, versierd met voluten en een afbeelding van een dorpsgezicht en een schip. MT.:E.Visser, Leeuwarden, 1851-1873. 6x8cm. In goede staat.

Zilveren huwelijkslepel
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse zilveren huwelijkslepel met gevlochten steel, bekroond met William and Mary. Achterkant bak initialen en tekst van latere datum. Twee keer gebruikt. Mr. Julianus Buisink - Leeuwarden. Circa...

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 180 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met filet rand. ø10x26 cm. Wat gedeukt en bij één kandelaar is de zuil gerestaureerd. De kandelaren zijn gevuld.

Zilveren tas met rokhaak
Startprijs 180 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Gecontourneerde beugel met figuren, bloemen en voorzien van pseudokeuren. MT.: W.Edeling, Schoonhoven jl.: T:1903. Met bijbehorende rokhaak. Totale lengte...

Paar zilveren bonbonmandjes
Resultaat: 240 EUR

Paar zilveren bonbonmandjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model met zaagwerk en krullen. De grepen zijn gemaakt uit palmetten. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:u:1904 16x8,5x4,5cm. totaal ca 171 gra...

Zilveren bestek, filetrand
Resultaat: 130 EUR

Zilveren bestek, 835/000, met filetrand, bestaand uit 3 tafellepels en 4 tafelvorken. MT.: Fa. Van Kempen en Zonen, Voorschoten jl.:G/H/I:1916/1917/1918. 21 cm. ca 430 gram.

Zilveren theebus
Startprijs 360 EUR

Zilveren theebus, 925/000, ovaal model met cannelures geplaatst op een ovale voet. Het scharnier deksel is voorzien van een liggende leeuw, deel van de staart is afgebroken. MT.: H. van Assen, Leeuwar...

Zilveren bestek
Resultaat: 200 EUR

Zilveren bestek met 6 tafelvorken en 7 -lepels, 835/000, model Hollands Glad. MT.: wed. H.Grevink, Nijmegen, jl.: X:1857 en 1x MT.: H.E.Roelofs, Arnhem , jl.: V:1830. 21 cm. Totaal ca 705 gram. In go...

Zilveren bestek, Haags lofje
Resultaat: 230 EUR

Zilveren bestek Haags lofje, 835/000. Met 6 dessertvorken en -lepels, 1 tafellepel met gravure, een aardappellepel en groentelepel en een compotelepel met gravure MT.: Gerritsen en van Kempen & J.M. v...

Zilveren houder, rond model
Startprijs 40 EUR

Zilveren houder, rond model versierd met guirlandes en parelrand geplaatst op 3 poten. 800/000. ø13,5x7,5 cm.

6x Plated WMF-sierkurken + cassette
Startprijs 180 EUR

Zes plated sierkurken met diverse dier figuren. Gemerkt WMF. Nieuw in originele cassette. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 150 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met profielranden rondom en met een gecontourneerde deksel voorzien van graveerwerk van man met paard. 14x8,5x2,8cm. ca 144 gram MT.: onduidelijk, Scho...