18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord met tuin en goud decor. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Duits keramieken beeld, twee bruine beren. Circa 1930. Onduidelijk gemerkt. K met dak. Afmeting: 37 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Vier antieke borden. Bestaande uit: Drie maal Japan, Imari, floraal + goud, 19e eeuw. Eén maal Makkum, polychrome. Circa 1920. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Tien antieke tegels. 17e Eeuw hoofdzakelijk, 18e eeuw divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met bloempot decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws Imari porselein, floraal + goud decor. Bestaande uit: Zeldzame knobbelvaas, twee vazen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee Japanse Satsuma vazen met fijn beschilderde decors, bamboe, goud fazanten. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.