Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C.J. de Vogel, Landschap met boerderij
Resultaat: 100 EUR

C.J. de Vogel. 19e Eeuw. Landschap met boerderij en schapen met herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 38 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk gesign., Landschap met bloembollenvelden
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Duitse school? Landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.

Lucebert, Neus
Resultaat: 100 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Nr. 38/40 1979. Titel: Neus, Nase, Nasiz. Lithografie op papier. Afmeting: 64 - 49 cm. In goede staat.

19e Eeuws damesportret
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws ovaal damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 79 cm. In redelijk/goede staat.

Miniatuur portret in lijst
Resultaat: 100 EUR

Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.

H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

H. Endlich (Jan Knikker). 1889 - 1957. Bloemstilleven met celadon gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meta Plückebaum, Twee kittens met kikker
Resultaat: 100 EUR

Meta Plückebaum. Duitse School. 1876 - 1945. Twee kittens met kikker. Ets op papier. Afmeting: 24 x 20 cm. In goede staat.

Portret, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Portret. 19e Eeuw. Oude man met baard. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 39 cm. In redelijke staat.

C.J. van der Aa, Twents landschap met koeien
Resultaat: 100 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950. Almelo. Twents landschap met koeien en panorama op stad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke/oude Japanse gesigneerde houtsnedes met geisha's. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 39 cm. In redelijk/goede staat.

C. Balwé, Boerenschuur met bloesembomen
Resultaat: 100 EUR

C. Balwé. Circa 1920. Boerenschuur met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.

J. Vos, Hollands havengezicht
Resultaat: 95 EUR

J. Vos. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met koeien
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 19e Eeuw. Barbizon-stijl. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Scheurtje in linnen. Afmeting: 82 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Parijs stadsgezicht
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met Eiffeltoren en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Twee naakte dames
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

W. Nitboer, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 90 EUR

W. Nitboer. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J.H. Kaemmerer, Poldergezicht met rietsnijder
Resultaat: 90 EUR

J.H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Poldergezicht met rietsnijder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Balinese danseres
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. 50-er Jaren. Balinese danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 50 cm. In goede staat.

Antieke gravure Delft, 16e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Vroege antieke handingekleurde gravure van Delft. 16e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oude ikoon
Resultaat: 80 EUR

Oude handgeschilderde ikoon. Maria met kindje Jezus. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 2 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven pioenrozen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Vlinder
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Vlinder. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Meta Plückebaum, Twee kittens met strik
Resultaat: 80 EUR

Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Twee kittens met strik. Ets op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In goede staat.

L. de Leeuw, Bosgezicht met beek
Resultaat: 80 EUR

L. de Leeuw. Louis. Circa 1900. 1875 - 1931. Bosgezicht met beek. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.