Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke portaalpendule, 1900 3659
Antieke portaalpendule, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote comtoise 3657
Grote comtoise

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok 3656
Antieke Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke scheepsklok, 1930 3655
Antieke scheepsklok, 1930

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Frans beelden klokkenstel, 1870 3648
Frans beelden klokkenstel, 1870

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok 3646
Antieke Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3636
Friese staartklok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wortelnoten tafelklok 3625
Wortelnoten tafelklok

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, ca. 1800 3621
Engelse staande klok, ca. 1800

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 19e eeuw 3620
Engelse staande klok, 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1860 3597
Franse pendule, 1860

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Engelse pubklok, 1900 3596
Antieke Engelse pubklok, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Engelse lantaarnklok 3595
Oude Engelse lantaarnklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse comtoise 3593
Franse comtoise

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok, 1870 3592
Schwarzwalder klok, 1870

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zaanse klok 3591
Zaanse klok

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Franse vergulde pendule, 1870 3587
Antieke Franse vergulde pendule, 1870

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Westminster regulateur, 1920 3582
Westminster regulateur, 1920

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Westminster regulateur, 1920 3581
Westminster regulateur, 1920

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke paardjesregulateur, 1890 3580
Antieke paardjesregulateur, 1890

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Kienzle regulateur 3579
Antieke Kienzle regulateur

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke regulateur, 1880 3578
Antieke regulateur, 1880

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kienzle vrijslinger, 1900 3577
Kienzle vrijslinger, 1900

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke regulateur, 1890 3575
Antieke regulateur, 1890

Resultaat:

60 EUR