Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke miniatuur schilderijen op ivoor met ivoren lijsten. Eén groot, naar Poroneau, dame. En een dame, onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Vijf maal oud religieus. Bestaande uit: Twee emaille plaquettes, één emaille kruis, één keramieken kruis, één antiek houten kruis. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen kaarskandelaar in Barok-stijl. Circa 1900. Geëlektrificeerd tot tafellamp. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Eén klauwpootje messing mist achter. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse plated bewerkte samovaar. E. Richardson Cornwall works Sheffield. Met florale decor. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Duitse 19e eeuwse historisme kaarskandelaar met putti. Drie-lichts. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie maal antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Twee drie-lichts wandkandelaren + één fotolijst. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Oude affiche Willem II sigaren. Circa 1960. In lijst. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
Vier maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 3x Koekplanken en een slijpsteen in houder. Afmeting: 24 - 49 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil plated jardiniere met glazen binnenbak en rozen decor. Circa 1915. Afmeting: 12 x 28 x 19 cm. In goede staat.
Oude Yashica camera FX-D Quartz met auto-revuenon lens No. 793957 + Yashica lens extra auto Yashinon. Afmeting: 20 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Drie originele bronzen ringen. Oude de oudheid Romeins etc. Afmeting: circa 2 cm ø. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Bloempot, appelketel, maten, houders, olielamp etc... Afmeting: circa 10 - 40 cm. In goede staat.
Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Lot diversen met o.a. beugels en diverse kralen tassen en een rokklem.
Twee Afrikaanse speren. 20e Eeuw. Afmeting: 96 - 143 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing tabakspijpenhouder met pijpen + messing dekseldoos. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing sluitgewichten, waarvan één origineel en één replica. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Twee kopergeslagen wandschilderijen met taveerne voorstellingen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Twee kleinere Jugendstil keramieken dienbladen met vernikkelde omranding. Circa 1915. Eén pootje los er bij. Afmeting: 34 - 36 cm. In goede staat.