Twee antieke keramieken presenteertablets met landschap en florale decor. Met vernikkelde messing omranding. Afmeting: ø 26 - 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing vijzel + stamper en kandelaar. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Hollands borstel-spiegelkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee decoratieve Italiaanse figuren. Jongen en meisje. Gemaakt van composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.