Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Beschilderde kraantjeskan 2519
Beschilderde kraantjeskan

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Kopergeslagen wandschilderij 2517
2x Kopergeslagen wandschilderij

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Plated glazen karaffen 2509
2 Plated glazen karaffen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Keramieken dienblad, 1915 2508
Keramieken dienblad, 1915

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Borstelkastje 2507
Borstelkastje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Messing borstelkistje 2505
Messing borstelkistje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke vijzel + kandelaar 2501
Antieke vijzel + kandelaar

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Beschilderde kraantjeskan 2498
Beschilderde kraantjeskan

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Doos diversen, antiek 2492
Doos diversen, antiek

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Decoratieve Italiaanse figuren 2491
2x Decoratieve Italiaanse figuren

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4x Antieke gouden lijsten + passe partouts 2486
4x Antieke gouden lijsten + passe partouts

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke bronzen kaarsenkroon 2484
Antieke bronzen kaarsenkroon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Bronzen kandelaren, 19e eeuw 2480
2x Bronzen kandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek koperwerk 2478
Lot oud/antiek koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke His Master's Voice grammofoon, 1930 2477
Antieke His Master's Voice grammofoon, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse grammofoon, 1920 2475
Voor-oorlogse grammofoon, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Plated eier-warmhouder, 1900 2466
Plated eier-warmhouder, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Grote kerkkandelaar, 19e eeuw 2462
Grote kerkkandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Voor-oorlogse dokterstassen 2459
2x Voor-oorlogse dokterstassen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Gietijzer 2456
4x Gietijzer

Resultaat:

40 EUR

Chinese opiumpijp 2451
Chinese opiumpijp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oud lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw 2449
Oud lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Antieke Chinees/Japans bronzen schenkkan, 19e eeuw 2448
Antieke Chinees/Japans bronzen schenkkan, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Delftse kist, 1940 2447
Delftse kist, 1940

Resultaat:

60 EUR