Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Art Deco lamp, 1930 2469
Art Deco lamp, 1930

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
18e Eeuwse merklap 2432
18e Eeuwse merklap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Staande lampen, Barok-stijl 2429
2x Staande lampen, Barok-stijl

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Tuin ornamenten 2412
2x Tuin ornamenten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiek inkstel, 1900 2377
Antiek inkstel, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek houten galjoen, 1900 2373
Antiek houten galjoen, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Gietijzeren vazen (klein) 2347
3x Gietijzeren vazen (klein)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude kristallen hanglamp 2346
Oude kristallen hanglamp

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tinnen kastanjevaas, 1800 2342
Tinnen kastanjevaas, 1800

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Stolp met kruis 2326
Stolp met kruis

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuws ijzerwerk 2323
2x 19e Eeuws ijzerwerk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot plated, 20e eeuw 2318
Lot plated, 20e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Antieke lakstempels 2291
3x Antieke lakstempels

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Messing bureaulamp, 21 eeuw 2280
Messing bureaulamp, 21 eeuw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x EL, maatneem stok 2261
2x EL, maatneem stok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Metalen mini harnas, 21e eeuw 2254
Metalen mini harnas, 21e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tibetaans sieradenkistje, 20e eeuw 2253
Tibetaans sieradenkistje, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees verguld altaarstuk 2207
Chinees verguld altaarstuk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Trompet in koffer 2202
Trompet in koffer

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Jugendstil schaal + dienblad 2192
Jugendstil schaal + dienblad

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2x Antieke Tangka's 2184
2x Antieke Tangka's

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
4x Tinnen klepkannen 2147
4x Tinnen klepkannen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Tinnen snavelkannen 2144
2x Tinnen snavelkannen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Antiek tin 2140
3x Antiek tin

Resultaat:

75 EUR