Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Delen oud/antiek, divers
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen diversen. Oud/antiek. Bestaande uit: Achter-glas-reliëfbeschildering, stukje beschadigd. Twee stoffers met paardenhaar. Twee militaire schouderstukken. Antiek spel met chips. Afmeting: 18 ...

Oude kristallen hanglamp
Resultaat: 35 EUR

Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 25 cm ø. In goede staat.

Kristallen hanglamp, 60-er/70-er jaren
Resultaat: 35 EUR

60-er/70-er Jaren kristallen hanglamp met messing. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.

Verlichte globe
Resultaat: 35 EUR

Uit de 60er - 70er jaren verlichte globe met vergrootglas. Gemerkt Scan Als Denmark. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn + oude flacon
Resultaat: 35 EUR

Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Oud Tibetaans of Chinees lakwerk sieradenkistje met goudkleurige beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 19 cm. In goede staat.

Blik 'Moortjes Sigaren', 1915
Resultaat: 35 EUR

Antieke 'Moortjes Sigaren' tabak blikken doos. Circa 1915. Nederlandse Sigarenfabriek 'Het Roode Anker Delft'. Afmeting: 12 x 17 x 7 cm. In goede staat.

Keramieken vaas met montuur, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse keramieken vaas met verguld bronzen montuur. Florale decors en cherubijnkoppen. Barst bij bevestiging keramiek. Afmeting: 34 x 30 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Treef, Vrijmetselaar
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuws bronzen vrijmetselaars treef met tekens. Afmeting: 21,5 x 11,5 x 2 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1880
Resultaat: 35 EUR

Drie-delig Duits antiek plated messing historisme bureau-inktstel met figuren, putti etc. Circa 1880. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

Ca. 25 aanstekers
Resultaat: 35 EUR

Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Colibri, Prince, Zaima Comus, Ibelo, Mylflam, Milo, Ronson, Consul, Omega, Sarome. Ongetest in diverse condities.

3 Delen oud messing
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bewerkte kanonskogel-huls, kapspiegel met putti en een vijzel met stamper. Afmeting: 11 - 42 cm. In goede staat.

3x Indonesische kistjes
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Chinese houtgesneden kampferkistjes met bloesemtakken en vogel decors. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Lotje antiek tin, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Lot antiek tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote theekan, drie klepkannen, beker, houder schroefdeksel, lekschaal, groot bord. Afmeting: 6 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Friese kerfsnede barometer, 1910
Resultaat: 30 EUR

Hollandse notenhouten Friese kerfsnede barometer. Circa 1910. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

4x Schilderij-lampjes
Resultaat: 30 EUR

Vier oude messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese vogelkooi
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese houten vogelkooi met porseleinen voerbakjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Doos diversen, koperwerk etc.
Resultaat: 30 EUR

Doos diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Weegschalen, pistool, wierookbrander, olielamp, tin, bestek, bakelieten platen etc. Afmeting: 30 - 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

2x Putti wandlampjes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude messing wandlampen met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 19 x 7 cm. In goede staat.

Antiek tablet, 1915
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits ovaal keramieken presenteer tablet met druivenranken decor en vernikkelde omranding. Jugenstil. Circa 1915. Afmeting: 53 x 34 x 4 cm. In goede staat.

Stolp met kruis
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuws verguld houten kruis met porseleinen corpus christi. Onder glazen stolp. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antiek inkstel, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antiek inktstel met leeuw. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 15 x 29 x 17 cm. In goede staat.

Lot diversen, oud/antiek
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen oud/antiek. Bestaande uit: Porselein, keramiek, cloisonne. Onder andere: Satsuma, Chinees en Japan. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Bronskleurig figuur
Resultaat: 30 EUR

Bronskleurig beeld. Naakte vrouw met man. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.