Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.
Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse decors. Afmeting: ø 18 - ø 25 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal Sang du Boeuf bord, één maal Sang du Boeuf oorvaas. Eén oor afgebroken. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Bestaande uit: Fruitboom, gaaf. Florale decor, minimale chips. Tuin decor + pagode, minimale chips. Afmeting: ø 22 - 28 cm. In redelijk/goede s...
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met geisha's in tuin decor. Fijne beschildering + tekst. Bodemmerk. Republiek. Afmeting: 46 x 20 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin decors en goud decors. Gecontourneerde omranding. Eén bord haarlijn. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Weense vazen met goud en figuren decors. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 21 x 11 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderd Duits KPM porseleinen koffie/theeservies. 20e Eeuw. Later beschilderd door A.H. Met florale decor. Bestaande uit: Twee koffie/theekannen, melk+suikerpot, zes kop + schotels met dubbel...
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom, fijn gedecoreerd met florale + tuin decors, vazen etc. Haarscheur. Tevens een vaas, ingekort en een drakenbord, ...
Twee grote 19e eeuwse Japanse zes-kantige Imari porseleinen dekselvazen met florale en goud decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade plaquette met draken decor. Twee-zijdig. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 1 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken lampenvoet. Met etiket Georg Jensen New York + driehoek stempel. Circa 1910. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden, divers. Drie borden haarscheur, één bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In matige/redelijke staat.
Zeer grote gemerkte (6 tekens) Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fruit, florale en vogel decor. Gecontourneerd. Afmeting: 8 x 45,7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met Familie Rose figuren decor. Eén bodemmerk en één maal tekst. Eén vaas haarlijn en randschade. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen Kutani dekselvaas met vogels en florale beschildering + goud decor. Gesigneerd, mooie kwaliteit. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Delfts keramieken plaquette met Hollands dorpsgezicht. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 52 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met emaille tuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: ø 35 cm. In redelijke staat.
Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Antiek fijn gedecoreerd vijf-delig Japans Satsuma theeservies met goud en figuren decors. Circa 1900 (Meiji periode). Bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met vogel in tuin decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor. Afmeting: 6,5 x 14,8 cm ø. In goede staat.
Tien maal antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari + Familie Rose. Bestaande uit: Vijf kommen, 18e eeuw, Imari, drie heel, twee beschadigd. Twee schaaltjes, blauw-wit, bodemmerk, goed. Twee maal ...