Zilveren slangcollier, 925/000, met een rechthoekige hanger met zirconia's en een vergulding langs de randen. lengte 42 cm. grootte hanger 20x20mm. In goede staat
Roze leren koord met 15 glaskralen met stalen kern. ø 14 mm.
Grote witmetalen oorringen(clips) gemerkt Chr. Dior 1972 Germany. ø 33 breedte 6 mm. In goede staat