Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke zilver-overlay karaf, 1910 188
Antieke zilver-overlay karaf, 1910

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren gelegenheidslepel 175
Zilveren gelegenheidslepel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren gelegenheidslepel 172
Zilveren gelegenheidslepel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
1171 171
1171

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren Jugendstil vaas 170
Zilveren Jugendstil vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur dienblad met theepot 163
Zilveren miniatuur dienblad met theepot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren boot 142
Zilveren boot

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Zilveren schaaltje (ovaal) 141
Zilveren schaaltje (ovaal)

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zilveren miniaturen zithoek uit filigrain 119
Zilveren miniaturen zithoek uit filigrain

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Antiek zilveren trekpot, 1879 117
Antiek zilveren trekpot, 1879

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2x Zilveren zwanen 100
2x Zilveren zwanen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst 89
Zilveren fotolijst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese zilveren libation cup 75
Chinese zilveren libation cup

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Fotolijstje en tafelstukje 73
Fotolijstje en tafelstukje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Zilveren bestekdelen, George Jensen, cactus 70
3 Zilveren bestekdelen, George Jensen, cactus

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren kom 50
Zilveren kom

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Melkglazen boterpotjes 46
2 Melkglazen boterpotjes

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren presenteerblaadje 24
Zilveren presenteerblaadje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek zilveren theebus 19
Antiek zilveren theebus

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar, 18e eeuw 17
Zilveren kandelaar, 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad, 18e eeuw 15
Zilveren dienblad, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Antiek lederen etui met goud, 1860 918
Antiek lederen etui met goud, 1860
Startprijs 100 EUR
2x Zilveren sauslepels 917
2x Zilveren sauslepels
Startprijs 130 EUR
Oude Makkumse odeurflacon 916
Oude Makkumse odeurflacon
Startprijs 80 EUR