Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engelse staande klok, 18e eeuw 3546
Engelse staande klok, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Brocot pendule, 1870 3584
Brocot pendule, 1870

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Reiswekker met weerstation 3626
Reiswekker met weerstation

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Friese stoelklok, 18e eeuw 3686
Friese stoelklok, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jugendstil staande klok, 1915 3688
Jugendstil staande klok, 1915

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek Frans klokkenstel, 1870 3536
Antiek Frans klokkenstel, 1870

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Antieke Fürthwängler vrijslinger, 1890 3531
Antieke Fürthwängler vrijslinger, 1890

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Nachtwakersklok, 19e eeuw 3533
Nachtwakersklok, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oude messing nachtwakersklok 3599
Oude messing nachtwakersklok

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke Junghans regulateur 3550
Antieke Junghans regulateur

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote antieke Franse pendule, 1880 3660
Grote antieke Franse pendule, 1880

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke  staande klok, 1920 3566
Antieke staande klok, 1920

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Franse pronk comtoise, 19e eeuw 3661
Franse pronk comtoise, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Antieke Franse comtoises 3662
4x Antieke Franse comtoises

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse kolompendule, Louis Philippe 3673
Franse kolompendule, Louis Philippe

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse Jugendstil regulateur, 1915 3625
Duitse Jugendstil regulateur, 1915

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Antieke militaire nachtwakersklok 3535
Antieke militaire nachtwakersklok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Art Deco staande klok 1930 3565
Art Deco staande klok 1930

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw 3586
Franse comtoise, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude Elka nachtwakersklok 3598
Oude Elka nachtwakersklok

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Regulateur, 2 gewichts 3675
Regulateur, 2 gewichts

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Engels uurwerk, 19e eeuw 3547
Engels uurwerk, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3583
Friese staartklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3674
Friese staartklok

Resultaat:

70 EUR