Twee 19e eeuwse kistjes. Bestaande uit: Mahoniehouten theekist met bandintarsia, circa 1800 + notenhouten dekseldoos met metalen hoekstukken en bolpootjes. Afmeting: 20 - 19 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil kaarskandelaar met kopernagels. Ongemerkt. Circa 1915. Afmeting: 30 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Vier maal Barokke messing kandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal kroonluchter, drie maal wandkandelaren. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Empire-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Oude messing sextant in houten doos. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 21 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme vijf-lichts kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Reclameplaat uit de 40er - 50er jaren van Tungsram Krypton gloeilampen. Op blik gelithografeerd. Afmeting: 35,5 x 23 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen geëlektrificeerde olielamp met afbeelding. Drie figuren vangen vogels met gespannen net. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Ontwerp M.C. Escher. Composiet op metalen standaard. Salamanders. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm ø. In goede staat.
Authentieke Oosterse houtgesneden kokosrasp met papegaaien en ijzeren rasp. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee cassettes met Engels visbestek met benen heft en plated lemmet. Eén 6 persoons couvert en een 8 persoonscouvert met serveerbestek. In goede staat
Twee oude tropisch houten boekensteunen met Indische olifanten en been. Tanden missen. Breuklijnen. Afmeting: 18 x 21 x 11 cm. In redelijke staat.
Negen maal diversen. 20e Eeuw. Onder andere: Sieraden, Rosenthal vaas, vergiet, Bavaria theepotje, vernikkelde theepot. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen cloisonne vaas met florale decor en bodemmerk. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Drie tafellampen. Twee maal met messing voet, één maal houten voet met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 - 77 cm. In goede staat.
Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke houtgestoken wandconsole met Indische vrouwenkop. Twee kleurige polychromie. Circa 1880. Afmeting: 45 x 40 x 17 cm. In goede staat.
Vijf oude miniaturen. Deels in ivoren lijsten, deels geschilderd. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten houtgesneden Schwarzwalder boekensteun met fazant en vos. Oortjes beschadigd. Afmeting: 11 x 30 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met florale decors. Circa 1910. Afmeting: circa 60 x 30 cm ø. In goede staat.
Twee antieke weegschalen met drie gewichten sets. Eén maal laboranten weegschaal, Marius Utrecht, notenhout met zwart marmeren basement, circa 1900, chips. Eén maal levensmiddelen weegschaal, gietijze...
Twee maal 18e eeuws tin. Bestaande uit: Eikeltjes klepkan + Theebus. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.