Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
318 Resultaten
Kavel: 2419

2x Antieke cassolettes, 1900

Resultaat: 775 EUR

Twee antieke marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2555

Antieke Franse draailier, 1900

Resultaat: 650 EUR

Antieke Franse draailier, snaarinstrument. Gesigneerd Thouvenel Henry A. Mirecourt. Circa 1900. Snaren missen, kleinere beschadigingen. Afmeting: 72 x 26 x 22 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2004

2x Antieke Franse kandelaren

Resultaat: 600 EUR

Twee grote antieke Franse bronzen Napoleon kaarskandelaren met vrouwelijke kariatiden. Drie-lichts. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2017

Bronzen Heilig kruis 19e eeuw

Resultaat: 600 EUR

Groot 19e eeuws Heilig kruis met groot massief bronzen Corpus Christi en Inri. Afmeting: 84 x 42 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 2414

Oude Pelikaan pennenset, 1930

Resultaat: 550 EUR

Oude Pelikaan pennenset met bakeliet in houder. Bestaande uit: Twee pennen, etui, patronen en inkthouder. Circa 1930. Afmeting: 18 x 20 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 2035

Zwitserse speeldoos, 19e eeuw

Resultaat: 490 EUR

19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met tien melodieën. Functioneel. Kam heel. Afmeting: 18 x 47 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2633

Oude Leitz Leica camera

Resultaat: 475 EUR

Oude Duitse Leitz Leica camera met drie lenzen + handstatief. Camera model R. 5. Bestaande uit: Grote lens Leica Vario Elmar R 1:4/80-200 + Kleine lens Leitz Wetzlar Extended 2x + Lenz op camera B.W. ...


Kavel: 2064

4x Oosters koperwerk

Resultaat: 380 EUR

Vier maal Oosters koperwerk. Bestaande uit: Twee warmhoudkruiken en twee schenkkannen. Afmeting: 17 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2265

Oude Duitse herenhoed

Resultaat: 350 EUR

Oude Duitse herenhoed in originele hoedendoos + wit leren handschoenen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 38 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2282

Staande lamp met 4 glazen bollen

Resultaat: 350 EUR

70er Jaren-stijl staande lamp met chrome en vier glazen bollen. Afmeting: 90 x 60 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2066

Oude Tibetaanse gebedsrol

Resultaat: 320 EUR

Oude Tibetaanse plated bewerkte gebedsrol met schrift en turkooisen en hoorn. Afmeting: 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2084

2x Antieke bronzen penkandelaren

Resultaat: 300 EUR

Twee grote antieke bronzen penkaarskandelaren met graveringen. I.H.S. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 2440

3x Oud Blijdorp

Resultaat: 300 EUR

Drie maal oud Blijdorp. Bestaande uit: Het nieuwe Diergaarde boek met prenten + tekening Herman Bieling, Rotterdamse Diergaarde + aandeel 1858 Rotterdamse Diergaarde. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelij...


Kavel: 2086

Antieke rokkandelaar + vijzel

Resultaat: 275 EUR

Antieke bronzen vijzel en bronzen rokkandelaar. Renaissance-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 2089

Likeurkist, 19e eeuw

Resultaat: 275 EUR

Vroeg 19e eeuwse schellak gepolitoerde likeurkist, zonder inhoud. Afmeting: 18 x 22,5 x 15 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2147

3x Antiek tin

Resultaat: 275 EUR

Drie maal antiek tin. Bestaande uit: Olielamp, 17e - 18e eeuw + Nap, 18e - 19e eeuw + Klepkan, 18e - 19e eeuw. Bodemmerken. Afmeting: 10 - 27 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2032

2x Renaissance panelen

Resultaat: 260 EUR

Twee 17e eeuwse eikenhouten Renaissance panelen met religieuze figuren voorstellingen. Houtsnijwerk. Afmeting: 34,5 x 25 x 2 cm. In goede staat.


Kavel: 2352

Gietijzeren raderboot New York

Resultaat: 250 EUR

Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.


Kavel: 2474

Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900

Resultaat: 250 EUR

Antieke Japanse ivoren netsuke. Circa 1900. Met bodemmerk. Jongeling met rugzak op grote schotel. Afmeting: 3 x 3 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.


Kavel: 2062

2x Empire wandkandelaren, 19e eeuw

Resultaat: 240 EUR

Twee vuurvergulde 19e eeuwse bronzen Empire wandkandelaren met pauwen. Eén professionele restauratie. Afmeting: 22 x 25 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 2075

Antiek Chinees altaarstuk

Resultaat: 225 EUR

Groot antiek handbeschilderd Chinees altaarstuk met boeddha. Afmeting: 107 x 98 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 2040

Antieke Weense tafellamp, 1900

Resultaat: 220 EUR

Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.


Kavel: 2191

Antieke Hollandse bijbel

Resultaat: 220 EUR

17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2011

Antieke Japanse lakdoos , 1900

Resultaat: 200 EUR

Antieke Japanse lakdoos met goud decor. Circa 1900. Met binnenin tien verdeelschalen en vier beschilderde dekseldozen met figuren decors. Afmeting: 13 x 31 x 27 cm. In goede staat.