Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
16 Resultaten
Kavel: 2700

Antiek Japans Katana sabel

Resultaat: 2.600 EUR

Antiek Japans Katana sabel met koperen schede en heft. Bewerkt en met wit metalen medaillons ingelegd. Circa 1850 - 1900. Afmeting: L: 124 cm. In goede staat.


Kavel: 2711

Militair voorlader geweer, 19e eeuw

Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.


Kavel: 2714

2x Antiquarische affiches

Resultaat: 170 EUR

Twee grote antiquarische affiches. Boeren-oorlog Zuid Afrika. Steendr, Senefelder Amsterdam. Circa 1900. Eén kleine randschade + één scheurtje. Afmeting: 40 x 61,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2722

Lot diversen WO II

Resultaat: 150 EUR

Lot diversen Duitsland WO II. Onder andere: S. A. Abzeichen, helm + Swistaka, geweer met Swistaka, adelaar + Swistaka, twee SS-banden Germanske Norge Kaballerie Division. Afmeting: 4 - 43 cm. In goede...


Kavel: 2712

Antiek karabijn

Resultaat: 140 EUR

Antiek karabijn. Onschadelijk gemaakt. Deutsche Waffen und Munitions Fabrik Berlin. Espingarda Portugueza. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.


Kavel: 2724

2x Sabel, 19e eeuw

Resultaat: 100 EUR

Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.


Kavel: 2708

Hanen jachtgeweer

Resultaat: 90 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops hanen jachtgeweer met damast-achtige loop (rillen). Oxydatie, patina. Afmeting: L 107 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2713

Antieke bajonet WO I

Resultaat: 90 EUR

Antieke bajonet. Duitsland WO I. Waffenfabrik Neuhausen. Oxydatie + patina. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Antieke Indonesische kris, 1930

Resultaat: 65 EUR

Antieke Indonesische kris. Circa 1930. In lederen schede. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.


Kavel: 2704

Oude/antieke Tulwar sabel

Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.


Kavel: 2705

Twee oude Indonesische krissen

Resultaat: 50 EUR

Twee oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Geheel houtgestoken + bewerkt lemmet en een kleine kris. Afmeting: 34 - 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2707

Pistool, dubbelloops

Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool. Oxidatie, patina. Twee schroefjes modern. Afmeting: 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2725

Decoratieve dolk, Rusland

Resultaat: 50 EUR

Reproduktie van een Russische dolk. 21e Eeuw. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.


Kavel: 2726

Lot decoratieve wapens

Resultaat: 45 EUR

Lot decoratieve wapens. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Marokkaanse dolk. Replika marine dolk. Replika voorlader. Afmeting: 30 - 43 cm. In goede staat.


Kavel: 2721

2x Oude Indonesische krissen

Resultaat: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 58 cm. In goede staat.


Kavel: 2727

Marokkaanse dolk

Resultaat: 35 EUR

Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.