Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x)
Resultaat: 85 EUR

Acht oude Japanse/Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal roodlak, één maal agaat, twee maal porselein, één maal glas, twee maal natuursteen (waarvan één jade). Afmeting: 4 - 10 cm. I...

2x Imari vazen, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen vazen met florale decors en paradijsvogels in coulissen. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch servies
Resultaat: 80 EUR

Oud keramieken Villeroy en Boch theeservies. Decor Rusticana. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, suiker+melkkan, negen kopjes en dertien schotels, drie diepe borden, vijf grote borden, dertien kleine b...

2x Italiaans Capodimonte aardewerk
Resultaat: 80 EUR

Twee maal Italiaans Capodimonte aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Knoflookstreng, chips + schaal met citroenen, chips. Afmeting: 29 - 50 cm. In redelijke staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Florale decors en vaas, één chip + Tuin decor, bamboe, goed + Queng Lung, floraal, chips. Afmeting: 21,5 x 28,5 cm ø. In redelijk/goede staat...

2x Chinese gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén bodemrand chip. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke kop + schotel, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse Empire/Louis Seize kop + schotel met goud decor + tekst + landschap. 1774 - 1824. Afmeting: 8 - 12 cm ø. In goede staat.

Antiek Chinees tinnen servies
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees tinnen theeservies. Bodemmerk. Kut Hing Penter. Met draken decors en florale decors. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Yixing theepotten
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten. Eén maal antiek, zonder deksel. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Bamboe handvat. Afmeting: ø 9 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord met draak
Resultaat: 80 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen bord met draak, karper + floraal. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.

6x Antieke Petrus Regout kastkommen
Resultaat: 80 EUR

Zes antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Onder andere: Timor en Packhorse decor. Twee haarlijnen. Circa 1900. Afmeting: 10 x 15 cm ø. In goede staat.

4x Imari kop en schotels
Resultaat: 75 EUR

Vier maal 18e - 19e eeuws Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: In goede staat.

Sculptuur van kikker
Resultaat: 75 EUR

Grote groen-geglazuurde terracotta kikker. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

2x 17e Eeuwse tegels
Resultaat: 75 EUR

Twee 17e eeuwse polychrome wandtegels met vogel decors. Eén hoek gelijmd + randschades. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Mobach vaas, 1910 - 1915
Resultaat: 75 EUR

Mooie vroege Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1910 - 1915. Met donkerbruine matte glazuur, twee oren en twee rozetten. Afmeting: 20 x 15 cm ø. In zeer goede staat.

5x Chinese bordjes, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decors. Drie borden haarlijn, twee borden chips. Afmeting: ø 16,5 cm. In redelijke staat.

Lot theeservies op plated dienblad
Resultaat: 75 EUR

Lot theeservies. Porselein op plated dienblad. Bestaande uit: Jugendstil servies, Weens decor, circa 1915 + Japans servies, circa 1930. Totaal 14-delig. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 37 cm. In...

Chinees marmeren tempelstuk
Resultaat: 75 EUR

Groot Chinees marmeren gebeeldhouwd tafelstuk met drakenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 61 x 33 x 42 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinees porseleinen kom op hoge voet. Chinees met waterbuffel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 19 cm ø. In goede staat.

Oude messing lampenvoet Claude Monet
Resultaat: 75 EUR

Oude messing lampenvoet met decor Claude Monet. Vrouw met parasol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Zeer grote Japanse schotel, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met tuin decor en vlinders. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws drie-delig Imari porseleinen kaststel met florale decors. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek gedenkbord 1928
Resultaat: 70 EUR

Zeldzaam antiek Societé Ceramique Maastricht Olympiade Amsterdam 1928 herdenkingsbord. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

Lot antieke wandtegels (9x)
Resultaat: 70 EUR

Negen oude/antieke wandtegels. Onder andere: Religieus, landschappen, olifant etc. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.